Doğuş - Gamsız

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Doğuş - Gamsız
Ilk defa inanir oldum aska Oda bana darbesini vurdu Bak simdi yarim kaldim yine
Bilemem belkide o böyle mutlu

2x Gamsiz vicdansiz
Ben sensiz ne yaparim simdi
Beni acilarla basbasa
Biraktin neden
2x
Neden neden ben sana ne yapmistim

Tek suçum seni çilginca sevmekti

Doğuş - Gamsızlar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Doğuştan kalça çıkığı belirtileri Doğuştan kalça çıkığı belirtileri
Sorunu Doğuştan kalça çıkığı, kalça oynağının anatomik yapısının normal gelişmemesi sonucu meydana gelen bir bozukluktur. Ya doğum esnasında ya da doğumdan hemen sonra üst bacağın kalçaya giren bölümünün bulunması gereken yerde olmaması söz...
Herşeyin başı sağlık ! 0
Doğuştan Kalp Hastalıkları Neden Oluşur? Doğuştan Kalp Hastalıkları Neden Oluşur?
doğuştan kalp hastalığı nedir,doğuştan kalp hastalığının nedenleri,doğuştan kalp hastalığının tedavisi,doğuştan kalp hastalığı hakkında bilgiler 37706 Doğuştan kalp hastalıkları, hamileliğin erken dönemlerinde...
Tüm Sağlık Konuları 0
İki Taraflı Doğuştan Vaz Deferens Yokluğu İki Taraflı Doğuştan Vaz Deferens Yokluğu
erkek kısırlığı nedir,erkek kısırlığının nedenleri,erkek kısırlığında kistik fibrosiz, erkek kısırlığında doğuştan vaz deferens bozukluğu hakkında bilgiler 33702 Kistik fibrozis transmembran regülatör (CFTR) gen...
Gebelik 0
oğlumun doğuştan pipisinde iki delik var bu durumu yaşayan var mı? oğlumun doğuştan pipisinde iki delik var bu durumu yaşayan var mı?
merhaba arkadaslara bı sorum olacaktı benım 7 aylık bı oglum var dogustan pıpısınde 2 tane delık var kısa bır sure sonra amelıyatla o 2 delıgı kapatıp yenı bır delık acacaklar amelıyattan sonra ne yapmalıyız çok korkuyorum henüz çok küçük bebeğim...
Soru-Cevap 1
Doğuş - Gamsızlar Doğuş - Gamsızlar
Hani daglara kopan deli firtina var ya Iki eylül geçti bak sen hala dönmedin Yuregimde kopan deli firtina var ya Iki eylül geçti bak sen hala gelmedin Gönül acisindan solgunum Bir güzele vurgunum Duvari nem yikar Insani gamsizlar içim sizlar...
C-D Harfli Şarkılar 0