1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Hadi Çiçeğim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ömür dedigimiz bu yolda Tek basima yürümekten yoruldum Gözlerindeki haneleri tek tek sayarim unutmadim
    Hayat bu ya sonunda
    Sende farkina varacaksin

Israrla benimle olacaksin
    Hayat bu ya en sonunda
    Sende farkina varacaksin
    Israrla benimle olacaksin

Hadi çiçegim çiçegim çiçegim
    Seni inan herzaman sevecegim
    Hana neler verdim verecegim
    Ugruna daglari delecegim

Demedi deme çiçegim çiçegim
    Seni inan herzaman sevecegim
    Sana neler verdim verecegim
    Ugruna daglari delecegim

Doğuş - Hadi Çiçeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçek

çiçek

rüyada beyaz çiçek görmek rüyada tarlası görmek sarı rüya tabirleri beyaz cicekler Gönül açıcı, sevinçli haber ve gelişmelere; lezzetli şeylere ve huzurlu bir hayata, Bekarın başında çeçekten taç görmesi evylenmesine, Kadının çiçek görmesi hamilelikle gelecek sevince, Taze çiçek şiddet ve üzüntüden kurtulmaya, Değişik renkte çiçekler ffarklı sevinç sebeplerine, Ağaç çiçeği kişiyi doğru yola...
  2. Doğuş - Bıktım

Doğuş - Bıktım

Derdime dert katamam Inan arkandan aglayamam Cok düsündüm Yarardan çok zararla dolusun Kiziyorum simdi kendime Nasil düstüm ben bu hale Sana mi yanayim, bana mi yanayim Söyle söyle kime yanayim Biktim senin gibi yalanci bahardan [x4] Biktim yüzsüz insafsiz olandan [x4] Her seyi son deyip af dilersiniz [x4] Kancikca hançeri vurana kadar [x4]
  3. doğuştan kör

doğuştan kör

Ingiltere'de Brooklyn köprüsünde bri bahar günü kör bir adam dilencilik yapiyormuş. Dizlerinin üzerindeki tabelada ise büyük harflerle DOĞUŞTAN KÖR yazılı imiş. Köprüden geçen bir çok insan bu acıklı manzaraya rağmen dilenciye para vermeden köprüden geçip giderken bir reklamcı durumu görmüş. Dilencinin dizleri üzerindeki DOĞUŞTAN KÖR yazılı tabelayı eline almış, arkasını cevirip bri şeyler...
  4. çiçekler

çiçekler

ÇİÇEKLER Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya, ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır ?
  5. Doğuş boşandı!

Doğuş boşandı!

esra ceyhan yeniden evlendimi doğuşun evliliği esra ceyhan evlendimi Evlilikleri çok bile sürdü doğuş daha öncede açıklamıştı ben eşim beni istiyo diye evliliğimi sürdürmeye çalışıyorum demişti haklarında hayırlısı.. ÜNLÜ ŞARKICI DOĞUŞ, EŞİ ŞEYMA UYGUN'DAN BOŞANDI. UYGUN'A AYLIK BİN TL NAFAKA BAĞLANDI. BU MUTLULUK MAZİDE KALDI Ünlü şarkıcı Doğuş, 3 yıldır evli olduğu...

Sayfayı Paylaş