1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Sah Mat

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sonunda muradına ermiş olmalısın Tahammülüm kalmadı
    Acı yanında yavan kaldı
    İstediğin gibi oldu

Öyle büyük dert verdin ki bana
    Cennetimi cehennem aldı
    Anılarla dolu gönlüm
    Acılarla şaşa kaldı

Yüreğim yanar
    Mutsuzluk sarar
    Şaha kalkar gönlüm
    Mata yatar

Doğuş - Sah Mat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarınız çokmu mat

saçlarınız çokmu mat

Saçlar gerek boya, perma, röfle gibi kimyasal işlemler, gerekse güneş, hava kirliliği, su, rüzgar gibi çevresel faktörler yüzünden yoğun bir yıpranırlar. Bunlar direct olarak saçın yapısı üzerinde olumsuz etki yaratır. Saçta en sık karşılaşılan problemlerin başında aşırı yağlanma, kuruma, kepek, dökülme ve saç tellerinin kırılması gelir. Tüm bunların çeşitli nedenleri olmakla birlikte saç...
  2. Kolera - Matine Araları

Kolera - Matine Araları

buzdolabında herşey bozuk çalıyor Hasara uğradım evde yoktu kapıda kaldım eşiğine yattım eşiklerde sabahladım yaradanımız bence yaralamazdı özgür iradeydi şeytanım bu işgal bu çelişik halde tutup çevirip kapıyı açtım kaç saplantı sahibiydim kaçını bastırdım ah şahsıma hakim olamadım umarsızlık yolları tıkadı filikalarım kıvılcım aldı kırılgandım içimi sel bastı vaziyet budur duygu yağmur altı...
  3. Mat Makyaj Nasıl Yapılır

Mat Makyaj Nasıl Yapılır

Mat makyaj herzaman daha güzel görünür....Peki mat makyaj nasıl yapılır biliyormusunuz işte mat makyaj yapma tüyoları... İster yağlı bir cildin görünümünü düzeltin, ister yüzünüzde kusursuz bir etki yaratmak isteyin; mat makyaj her zaman güzel sonuç verir. Mat bir görüntüye zemin hazırlamak için, pudra kıvamında bir fondöten kullanın. Likit fondöten tercih ediyorsanız, yağsız...
  4. mat. yok mu?

mat. yok mu?

mat. yok mu?
  5. siyah mat oje arıyorum

siyah mat oje arıyorum

arkadaşlar french oje yapmak istiyorum bu yüzden siyah mat ojeye ihtiyacım var fakat her yerde bulunabiliyormu tuafiyelerde felan markasınıda yazarsanız sevinirim :tik::hıms:

Sayfayı Paylaş