Doğuş - Yemin Ettim

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Doğuş - Yemin Ettim
doğuş beni bana ver beni bana ver beni bende anla
beni bana ver

beni bende anla uzat ellerini
kapat gözlerini
hisset sevdigii
beni bende anla
uzat ellerini
kapat gözlerini

hisset sevdigini yemin ettim sana ben
sevemem sevemem
senden bir baskasina gönlümü veremem
yemin ettim sana ben
sevemem sevemem
senden bir baskasina gönlümü veremem
acitir icimi yoklugun eritir bedenimi
acitir icimi yoklugun eritir bedenimi

Reankarnasyon (yeniden doğuş) nedir ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor
seda sayan doğuş ilişkisi seda sayan, doğuş, düeti, aşkları, yeni ilişkisi hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Seda Sayan ile Doğuş arasında yeni...
Magazin 3
zayıflama ve yeniden doğuş! zayıflama ve yeniden doğuş!
yeni bir hayat yeni bir başlangıç yapmak istiyorum diyen bir melek varsa hem zayıflamak hem de birbirimize zayıflamada destek olmak için bir arkadaş arıyorum..kilom artık bende özgüven eksikliği yaratmaya başladı siz de böyle düşünüyosanız mesaj atın
Diyet Grupları 7
ÖLÜM bir yok oluş degil YENiDEN DOGUSTUR...! ÖLÜM bir yok oluş degil YENiDEN DOGUSTUR...!
ölüm bir yok oluş mudur Dedim: Çok yalnızım. Dedin: ... فَإِنِّي قَرِيبٌ Ben ki sana çok yakınım. Bakara-186 Dedim: Evet biliyorum sen bana...
Tüm İslami Bilgiler 1
Yeniden doğuşu olur içimdeki senin Yeniden doğuşu olur içimdeki senin
Eğer ki gideceksen benden bir gün Yumup gözlerimi çeviririm başımı Bir damla göz yaşı olur senin arkandan süzülen Yıkılmış bir beden olur geride kimsesiz bıraktığın Eğer ki gideceksen bir gün Sana adadığım bu...
Aşk Şiirleri 0
Reankarnasyon (yeniden doğuş) nedir ? Reankarnasyon (yeniden doğuş) nedir ?
REANKARNASYON (YENİDEN DOĞUŞ) NEDİR

Öncelikle şunu anlamalıyız.evrensel yasaların yaşamla ilgili en önemlisi reankarnasyon yeniden doğuştur.bütün canlı hayat için bu yasa işin belkemiğini oluşturur.rabbimiz adaletli ve esirgeyen...
Bunları Biliyor musunuz ? 0