Dokunmatik cepler krizin aşılmasını kolaylaştıracak

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Dokunmatik cepler krizin aşılmasını kolaylaştıracak
Samsung Türkiye Genel Müdürü CS Lee, GSM sektöründeki olumsuz havaya karşın dokunmatik telefonları agresif şekilde pazara sunmaya devam edeceklerini söyledi. Dokunmatik telefonların zor durumdaki pazara hareket getireceğini anlatan Lee, “Dokunmatik telefonlar iyileşme sürecinde ana faktörlerden biri olacak” dedi

Samsung Electronics, yeni dokunmatik telefonu Jèt’i Londra, Singapur ve Dubai’de aynı anda yaptığı üç boyutlu organizasyonla tanıttı. Tanıtım çerçevesinde şirketin Türkiye’deki faaliyetleri ve hedefleri hakkında bilgi veren Samsung Türkiye Genel Müdürü CS Lee, dünya genelinde GSM sektöründe yaşanan olumsuz havaya karşın dokunmatik telefonları agresif şekilde pazara sunmaya devam edeceklerini söyledi.

En yeni trendleri temsil eden dokunmatik telefonların son teknoloji ve tasarımlarıyla zor durumdaki pazara hareket getireceğini vurgulayan CS Lee, dokunmatik telefonların pazarın yeniden canlanmasına yardım edeceğini ifade etti. Lee, “Şu anda sektörde iyileşme görülüyor talep açısından. Yeni pazara sunduğumuz dokunmatik telefon Star çok ilgi gördü. Bu tarz ürünlerin sektörün olumsuz ortamdan kurtulmasını sağlayacağına inanıyorum. Dokunmatik telefonlar iyileşme sürecinde ana faktörlerden biri olacak” dedi.

Geri