Dolardan artışından banane Covid ten banane ben karışmıyorum

• Konbuyu başlatan amanbeee
  • Başlangıç tarihi
A

amanbeee

Forum Okuru
Dolardan artışından banane Covid ten banane ben karışmıyorum
Kovit miş dolar mış artışı beni zerre ilgilendirmiyor. Ha okulların sıkıntısı özel okullara gidilmediği halde yine yarıya yakın para vermeniz de beni ilgilendirmiyor. Ekonomi kötüleşmiş insanlar kiralarını elektriklerini ödeyemiyorlar hani şu bir yılda yüzde yüze yakın zam gelen elektirik, hatta doğal gaz artışları da beni ilgilendirmiyor. Ya beni hiç biriniz ilgilendirmiyorsunuz :D:D

şimdi hükümetin başında bulunan bakanın açıklaması böyle dolar artıyor efenim ee ben ona bakmıyorum, Sağlık bakanının yaptığı açıklamaya baktığımızda ise her vaka vaka değil her kovit kovit değil. E Trump efendi de geberesice korona olmuş o da sıkıntı değil.

Sahi kızlar merak ediyorum da sizleri ne ilgilendiriyor ? Ülkeyi yönetenlerin " amaaan banane " dediği bu zamanda sizin aman banane diyemeyeceğiniz ne var allasen kuzum ? Neye takıyorsunuz ? Sizlerde, bizleri yönetenler gibi mi bakıyorsunuz hayata, zabanan öyle yapim kahvaltımı banane diyecektim çocuklarımı görünce cümle bile kuramadım aç itler gii bekliyorlardı kalktım kurdum Ben banane diyemiyorum. Anneyim.

Sahi sen nasılsın ? Nasıl gidiyor hayatın ? Amaan banane ona bakmıyorum dediğin bir şey var mı gerçekten de merak ettim ?

Ben de banane diyemiyorum malesef doların artışı da kovid belası da her şey ilgilendiriyor beni. Hatta bu kadar sıkıntılı durumların yaşandığı bu ülkede artık beni ilgilendirmeyen her şey ama her şey beni ilgilendiriyor. Müge anlıdaki cinayetlerden tutun da sokakta bana masum masum bakıp bi kap su biraz mama isteyen kedi bile beni ilgilendiriyor.

Ülkeyi yönetenlerin dedikleri hiç bir şeye katılmıyorum. Beni asıl malesef onlar ve onların söyledikleri ilgilendirmiyor. Ben anneyim üzerime düşen her türlü şey ile ilgileniyorum. Aha telefon çalıyo kociş şimdi ağşama ne yemek yapacan diyecek biliyom.... Bakın bildim yemeği sordu sitede biri yazmış artık hiç bir şeyiniz beni ilgilendirmiyor diyecektim kiiiiiii telefonu kapatmış :D:D

Ben de banane diyemiyorum malesef doların artışı da kovid belası da her şey ilgilendiriyor beni. Hatta bu kadar sıkıntılı durumların yaşandığı bu ülkede artık beni ilgilendirmeyen her şey ama her şey beni ilgilendiriyor. Müge anlıdaki cinayetlerden tutun da sokakta bana masum masum bakıp bi kap su biraz mama isteyen kedi bile beni ilgilendiriyor.

Ülkeyi yönetenlerin dedikleri hiç bir şeye katılmıyorum. Beni asıl malesef onlar ve onların söyledikleri ilgilendirmiyor. Ben anneyim üzerime düşen her türlü şey ile ilgileniyorum. Aha telefon çalıyo kociş şimdi ağşama ne yemek yapacan diyecek biliyom.... Bakın bildim yemeği sordu sitede biri yazmış artık hiç bir şeyiniz beni ilgilendirmiyor diyecektim kiiiiiii telefonu kapatmış :D:D
kocalar hep mi öyle acaba ayaklarına kirbit suyu dökmek lazım :haha: :haha: :haha:

Aşk olsun @Likapam @Mügü yahu telefondan yazıyor iseniz konuşun yazsın ne kadar konuşma yazma fakirisiniz arkadaşlar anlamış değilim sizi. Konuşarak yazma var siteden bu yazma alanından tuşa basın konuşun yazsın yahu aıp beeeee

Geri