Dolgun kirpiklere nasıl sahip oluruz?

BeyazMelek

BeyazMelek

Daimi Üye
Dolgun kirpiklere nasıl sahip oluruz?
Bu konu; dolgun kirpikler hakkında bilgi vermektedir


Bakışlar bir kişinin ilk izlenimlerini oluşturur. Biz kadınlar ise bakışlarımızı güzelleştirmek adına birçok makyaj hilesinden yardım alırız. Bakışlarımıza anlam katan kirpiklerimiz çoğu zaman buğulu bakışları sağlar. Sizin kirpikleriniz çok mu seyrek yada görünümlerinden memnun değil misiniz? Buyurun uzun kirpiklere, dpşgun kirpiklere kavuşmanın formülünü birlikte öğrenelim:
Kirpiklerinizin seyrek olduğunu düşünüyorsanız, küçük hilelerle kirpiklerinizin daha gür görünmesini sağlayabilirsiniz. Kirpiklerinizi bir kirpik kıvırıcıyla kıvırıp 10 saniye bekleyin.Kirpikleriniz çok düzse, kirpik ucuna kadar kıvırma işlemine devam edin.Siyah renk uzatıcı, kahverengi ise kalınlaştırıcı etki sağlar.Bir kat kahverengi maskarayla başlayın ve sonra da uçlara siyah maskara sürün Dolgun kirpiklere kavuşun..


Bir Başka öneri ise şöyle Maskarayı elinize alın ve kirpiğinizin sonuna kadar kıvırmaya devam edin. Eğer kirpikleriniz siyahsa kirpiğiniz dolgunlaşmak yerine uzar, ama kahverengi rengine sahipse kirpikleriniz iyice dolgunlaşır. Bir kat vurduktan sonra bir dakika kadar bekleyin ve aynı işlemi bir kez daha uygulayın.
 
Üst