1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Domates ve küpe....

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Domateslerle bazen başıma derde girer. Canımız menemen ister mesela ondan sonra iki saat soymaya çalışırız oysaki kolayı var ..
    -Domatesleri alırız ve içi su dolu kapta 5 dk kadar kaynatırız.
    < Konu Resmi..>

-Ardından ısınan domateslerin kabukları kendiliğinden soyulur.
    çok kolay bi yöntem bilmeyenlerimiz varsa melişlerrr

Kulağınıza küpe olsun !
    < Konu Resmi..>

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte budur diyor ve sana yılın repini bizzat kendim panelden 1,000 olarak veriyorum Belen :)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    abawwwwwww 1000 sayamadım ben yawwww karıştım ... ben hıc okadar repi bi arada görmedim rüyam ya du alıştıra alıştıra virrr kalbime inivecek sincikkkk :) tşk ettim :)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63
    bende açarken konuyu domates ve küpe ne alaka demiştim ama ii bişe olmuş ayrıca domatesi bıçağın tersiyle sürtüncede kolay soyuluyo

Domates ve küpe.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Domates Ve Tane Karabiberli İstavrit

Domates Ve Tane Karabiberli İstavrit

Domates Ve Tane Karabiberli İstavrit Malzemeler 8 Adet istavrit 3 Adet domates 1 Adet küçük boy soğan Yarım diş sarmısak 2 Çorba kaşığı zeytinyağı Yarım çorba kaşığı kıyılmış dereotu Tuz ve tane karabiber Hazırlanışı Domatesleri, soğanı ve yarım diş sarmısağı blendırdan geçirin. 2 çorba kaşığı zeytinyağını, yarım çorba kaşığı kıyılmış dereotunu, tuz ve yeterince tane karabiberi...
  2. küpe

küpe

: Küpe Eşinin kulağında küpe görmek ticaret yapmaya, Kulaklarına küpe taktığını görmek Kur'an'ı güzel okumaya yahut güzellik ve mala, Hamile kadının kulağında küpe görmesi oğul evladına; bu küpe altınsa oğlunun hafız olacağına, gümüşse yarı hafız olacağına, inccisiz bir küpeyse ses sanatkarı olacağına, Erkek çocuğun kulağında görülen küpe zinete, genç kızın küpe görmesi evlenmesine, Büluğa...
  3. küp

küp

KüpAdi küp zina eden kadına, Küp evin idaresine, mahzenine, dekkana, hamile kadına, Şarap küpü hazine bulmaya, İçinde su bulunan küp zengin ama hüzünlü bir kadına, İçinde sirke bulunan küp takva ehli insana, İçinde kaymak bulunan küp artarak bereketlenen maala, İçinde tarhana bulunan küp hastalıklı bir kimseye, Su küpü ( yahut damacana) karı veya kocaya, evin idaresine, mahzene yahut dükkana,...
  4. Sade Bir Küpe Ve Yaplışı

Sade Bir Küpe Ve Yaplışı

gerekenler : 1-) 12 tane kristal bordo renk taş(burdaki resimde bordo kullanılmış siz istediğiniz renk alabilirsiniz) 2-) 1 metreden az misina (misinanız cok kalın olmasın 20mm iy bi ölçü) 3-) Küpe ucu 2adet 4-) İsteğe bağlı küçük kum boncuklar alıp küpe bittikten sonra sıkılama yaparken aralarına koyabilirsiniz tabi buda bi fikir Yapılışı : 1- 4tane kristal taşımızı misinaya gecirelim...

Sayfayı Paylaş