1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Domates ve küpe....

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Domateslerle bazen başıma derde girer. Canımız menemen ister mesela ondan sonra iki saat soymaya çalışırız oysaki kolayı var .. -Domatesleri alırız ve içi su dolu kapta 5 dk kadar kaynatırız.

-Ardından ısınan domateslerin kabukları kendiliğinden soyulur.
    çok kolay bi yöntem bilmeyenlerimiz varsa melişlerrr

Kulağınıza küpe olsun !

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte budur diyor ve sana yılın repini bizzat kendim panelden 1,000 olarak veriyorum Belen :)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    abawwwwwww 1000 sayamadım ben yawwww karıştım ... ben hıc okadar repi bi arada görmedim rüyam ya du alıştıra alıştıra virrr kalbime inivecek sincikkkk :) tşk ettim :)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63
    bende açarken konuyu domates ve küpe ne alaka demiştim ama ii bişe olmuş ayrıca domatesi bıçağın tersiyle sürtüncede kolay soyuluyo

Domates ve küpe.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Domates Ve Tane Karabiberli İstavrit

Domates Ve Tane Karabiberli İstavrit

Domates Ve Tane Karabiberli İstavrit Malzemeler 8 Adet istavrit 3 Adet domates 1 Adet küçük boy soğan Yarım diş sarmısak 2 Çorba kaşığı zeytinyağı Yarım çorba kaşığı kıyılmış dereotu Tuz ve tane karabiber Hazırlanışı Domatesleri, soğanı ve yarım diş sarmısağı blendırdan geçirin. 2 çorba kaşığı zeytinyağını, yarım çorba kaşığı kıyılmış dereotunu, tuz ve yeterince tane karabiberi...
  2. domates ve lımon suyu dıyetı

domates ve lımon suyu dıyetı

Sabah kalkar kalkmaz 1 bardak suya 3 çorba kaşığı limon suyu ekleyip için Bir saat sonra 1 bardak domates suyu Bir saat sonra 1 adet haşlanmış patates Bir saat sonra yarım bardak domates suyu, 4 tane kiraz Bir saat sonra 1 dilim karpuz Bir saat sonra 1 bardak domates suyu Bir saat sonra 1 kase sarmısaklı az tuzlu cacık Bir saat sonra bir bardak domates suyu Bir saat sonra bir bardak...
  3. Domates ve limon suyu diyeti

Domates ve limon suyu diyeti

Domates ve limon suyu diyeti Her şey bir gün Ali Kırca'nın yepyeni bir görüntüyle ekranlara gelişiyle başladı. İşte o gün ve o günü takip eden diğer günlerde kadınlar arasında en çok konuşulan konu şu “sarı-kırmızı diyet” oldu. Tüm kadın dergileri bu mucizenin perde arkasını ve mucizeden faydalananların fotoğraflarını sayfalarca yayınlayıp durdular. Bu mucizenin size de yansımasını görmek...
  4. Silversion Kolye ve Küpe tasarımları

Silversion Kolye ve Küpe tasarımları

silversion, kolye, küpe, takı, modelleri, 2011 tasarımları burada arkadaşlar. Zerafeti ve şıklığı bütünleştiren Silversion, 2011 yılında da yine mühteşem takılar tasarlamış Melek'lerim.

Sayfayı Paylaş