Etiketler:
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28

Domatesin üstünde Allah yazıyor

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

mor menekşe ve Gülvan bunu beğendi.
Domatesin üstünde Allah yazıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüregimin kalemiyle yazıyorum..

Yüregimin kalemiyle yazıyorum..

Beklemek mi gitmek mi oldu adın, hiç bilmedim. Gittiğim zamanların bekleyeniydi yerin, Geldiğim zamanların gideni. Kocaman uğultuların gözü yaşlı sessizliğiydi sende durmak, sana bakmak, ve belki her gelişte senden gitmek. Sen kalabalıklaşır, ben yalnızlaşırdım... Bazen bir kaçıştın sen. İçinin duvarlarına suçumu haykırdığım. Kaçandım.. Tanıktın.. Rengin,sesin ihbar ederdi beni Kimse...
  2. Yazıyorum...Seni ve Susuşlarımı..!

Yazıyorum...Seni ve Susuşlarımı..!

Dudaklarım mühürlü gecenin bir vakti.. Ay ve yıldızlar terketmiş gecemi.. Karanlığın ürküten sesi de yok.. Olan sadece; Bir yırtılıp atılacak beyaz sayfam bir de bitmek üzere olan kurşun kalemim.. Yazıyorum... Konuşamadıklarımı.. Yazıyorum... Yüreğimdeki eğreti duruşunu.. Yazıyorum... Adını,bana baktığın gözlerini.. İsmimin senden başka kimsenin dudağına...
  3. Paragraf yazıyoruz!

Paragraf yazıyoruz!

anlamlı paragraflar güzel anlamlı paragraflar güzel en en Evet sevgili melekler bir oyunla daha karşınızdayım. :) Şimdi, belirleyeceğimiz 4 kelimenin geçeceği anlamlı paragraflar yazmaya çalışcağız. Paragrafın öykü, makale ya da deneme tarzında olması size ve önünüze gelen kelimelere bağlı. Paragrafınız anlamlı ve bir bütünlük içinde olsun yeter ki.... Ayrıca kelimelerimiz zarf, fiil ya da...
  4. Domatesin Faydaları

Domatesin Faydaları

Domatesin yararları Domatesin faydaları nelerdir Domatesin yararları hakkında bilgi Sofralarımızın baştacı, en çok kullandığımız sebzelerin başında gelen domatesin sağlığımıza olan faydalarını aşağıda ki makaleden öğrenebilirsiniz melekler :) Domatesin içeriğinde bulunan A ve C vitaminleri, folik asit, potasyum, gıda lifi ve koruyucu antioksidanların yararları tartışılamaz. Organik...
  5. Domatesin Sağlığa Yararları

Domatesin Sağlığa Yararları

Domatesin bilinen etkileri Domatesin yararları nelerdir Genelde kansere karşı koruyucu olma özelliğiyle bilinen domatesin , sağlığa daha pek çok faydası melekler :) Öğrenmek istiyorsanız makalemize bir göz atın deriz :tik: Yararları: * Enerji verir ve organizmaya canlılık kazandırır. * Gut hastalığına ve romatizmaya karşı iyi bir doğal ilaçtır. * İskorpit denen diş hastalığını...

Sayfayı Paylaş