1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar bu sıcak günlerde çocuklarım hep dondurma istiyor bende evde yapmak istiyorum hem her an istediklerinde evde dondurma olsun diye hemde hijyen olsun diye ve sizden Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

< Konu Resmi..>

Dondurmalı Çilek Kokteyli

Malzemeler

1 çorba kaşığı pudra şekeri
    1 tatlı kaşığı limon suyu
    3 çorba kaşığı acıbadem likörü
    500 ml dondurma (örn. vanilyalı veya vanilya-çikolatalı)
    250 gr çilek

Yapılışı

Çilekleri yıkayıp suyunu süzün. En iyilerinden, sapını kopartmadan süsleme için 4 adet kenara ayırın. Artanı sos tenceresinde pudra şekeri, limon suyu ve likör ile püre haline getirin.
    Çilek püresini şampanya kadehi gibi yüksek ayaklı 4 bardağa paylaştırın.
    Her birine üçer top dondurma ilave edip çilekle süsleyin.

Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dondurmalı meyve kokteyli(videolu)

dondurmalı meyve kokteyli(videolu)

dondurmalı içecekler dondurmalı kokteyller http://www.youtube.com/watch?v=aAXdnyeGuN0
  2. Kiraz Püresi Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Kiraz Püresi Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Meraba bizim kiraz ağaçlarımız var yani anlıyacağınız gibi bol bol kirazlarımız var:) Bu kirazları değerlendirmek istiyorum bir çok şey yaptım kirazlı reçel komposto felan da filan da yalnız birşeyin tarifini bilmiyorum oda Kiraz Püresi Tarifi siz biliyorsanız bana yazın lütfen.
  3. Patlıcanlı Burger Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Patlıcanlı Burger Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Hanımlar merhaba sizden Patlıcanlı Burger Tarifini biliyorsanız benim için Patlıcanlı Burger yapılışını yazmanızı rica ediyorum ve şimdiden çok tşk ediyorum Patlıcanlı Burger Tarifi Resimli yapılışı için:)
  4. Renkli Makarna Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Renkli Makarna Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Selam kızlar sizden çocuklarım için Renkli Makarna Tarifi vermenizi rica ediyorum ayrıca bir tane de Renkli Makarna Tarifi resmi eklerseniz çok sevinirim:)
  5. Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Resimli Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Dondurmalı Çikolatalı Pasta Nasıl Yapılır http://www.meleklermekani.com/yemek-tarifleri/213342-evde-dondurma-tarifi.html konumuzdan sonra, şimdi de benim gibi dondurma seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, dondurmalı çikolatalı pasta yapılışı hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz Melek'ler. İşte dondurmalı çikolatalı pasta tarifi...

Sayfayı Paylaş