1. Monera

Monera Forum Okuru

dönmeyecek birini hala bekleyenlere

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: dönmeyecek birini hala bekleyenlere
    canımmm paylaşım için teşekküler emeğine sağlık

dönmeyecek birini hala bekleyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir yerlerde hala varsın biliyorum

bir yerlerde hala varsın biliyorum

Çok uzaklardayım senden. Bir mavinin ızdıraplarımı kaldırabileceğini düşündüğüm bir şehirdeyim. Oysa bir umuttu hep. Oysa şehrin ilk simidini birlikte yemek isteme heyecanımız ve ilk güneşin doğuşunu seyredeceğimiz hayali. Çınarın altında şehrin en erken çayını içme ve şehrin o muhteşem havasında caddelerini adımlayacağımızın hayali. İste Zühre bu da bir hayal. İşte kaldırımlarda ki...
  2. Ne yani, bir daha dönmeyecek misin

Ne yani, bir daha dönmeyecek misin

DÖNMEYECEKSİN Soğumuştu mevsim ardından bakarken Soğuktu dilsiz duvarlar, içine kirli su birikmiş kaldırımlar Bulut perdelemişti mavi gökyüzünü Ketumdu üstelik semalar Vermedi ödünç bir damla yaş bile Islak kaldırımlarda yankılandı ayak seslerin Ve gittin Yitirdim güneşimi, serin bir koyuluğa dönüştü gümüşten kumsallar Eteklerine tutunmuştu yeşil yapraklar, ağaçları çıplak kaldı yüreğimin...
  3. Bekleyenlerden..

Bekleyenlerden..

Bekleyenlerden… Burada zaman durdu. Sokakta insanlar yürüyor, güneş doğuyor, gece oluyor. Bu evde zaman durdu. Sensizlikten mi? Bekleyenlerden… Camdan bakıyorum hava puslu, içim gibi… Issız bir şehir gibiyim. Yalnızlığım kan kaybediyor gecelerde ve sensizlik kokuyor her yanım. Yakınımda, yanımda zannettiklerimin ne kadar uzakta olduğunu yeni öğrendim. Ne kadar yürüsem, o kadar uzaklaşıyorum....

Sayfayı Paylaş