Etiketler:
 1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Donna Mini-Mikroskop Ovülasyon Test Cihazı (Süper)

  Konu, 'Gebelik' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  ovulasyon kaç gün sürer donna ovulasyon testi yumurtlama ne kadar sürer yumurtlama kaç gün aleti DONNA MİNİ-MİKROSKOP OVÜLASYON TEST CİHAZI

  Herzaman, Heryerde, Kullanın
  'Bir Yıl Süreyle Sınırsız Kullanım'

  Açıklama :

  DONNA Ovülasyon Testi gerçekte bir kadının ne zaman ovülasyon (yumurtlama) olacağını belirlemek için tükürük kullanan mini bir mikroskoptur.


  ~ Gebe kalma korkusuna son verin
  ~ İlaç ve diğer koruyucular kullanmanıza gerek yok
  ~ 12 aya kadar hergün yeniden kullanılabilir
  ~ Karmaşık çizelgeler yok
  ~ Birkaç dakikada hızlı sonuçlar
  ~ %98 kesinlik
  ~ 1994’ten beri Tüm Dünyada Satılan İtalyan Malı

  DONNA NE İŞE YARAR ? Donna’nın etkililiği ve kesinliğini destekleyen bilimsel prensipler, iyi kurulmuş ve geniş klinik çalışmaları yapılmıştır. Bir kadının aylık periyodu yaklaştıkça östrojen seviyesi yükselir. Bu da vücut sıvılarındaki tuz seviyesini yükseltir. Kadının tükürüğünün kurumasına izin verildiğinde, kristalleşme oluşur. Kadın ovülasyona ne kadar yakınsa, kristalleşme o kadar yoğun olur ve eğrelti otumsu desen” ortaya çıkar.

  Donna, evde kullanılabilen tükürük temelli ovülasyon testidir. Italya’da, 1992 yılında geliştirildi ve o zamandan beri dünya da kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Donna’nın kullanması kolaydır, karmaşık çizelgelere yada kirli kaplarla yapılan idrar uygulama aletlerine ihtiyaç duymaz. Birkaç dakika içerisinde kesin sonuçlar alırsınız. Daha da iyisi, geleneksel olarak kullanılan idrar temelli testlerin yalnızca bir parçasının maliyetine bir yıla kadar sınırsız sayıda kullanılabilir.


  1- Ovülasyon (Yumurtlama) olmayan
  2- Ovülasyon (Yumurtlama) öncesi
  3- Ovülasyon (Yumurtlama) Eğrelti Otumsu

  DONNA NASIL KULLANILIR?
  1- Üzeri yazılı rujumsu kapağı ayırınız.
  2- İç tüpten siyah gözcüğü çekerek çıkarınız. ÇEVİREREK ÇIKARMAYINIZ.
  3- “Açık Mavi” renkteki plastiik koruyucuyu çıkarınız ve atınız.
  4- Gözcüğün altındaki şeffaf düz lensi basitçe yalayarak veya üstüne küçük bir miktar tükürük koyunuz.
  5- Siyah gözcüğü iç tüpe geri koyunuz, dış tüpe koyunuz ve 5 ile 10 dakika arası kurumasına izin veriniz.
  6- Dış tüpü ayırınız, dibindeki ışık düğmesine basarak Donna’yı göz hizasında tutunuz. Diğer elinizle gözcüğü çevirerek odaklanınız ve sonuçları görünüz.


  HAMİLELİĞE GİDEN ADIMLAR

  Ovülasyon (Yumurtlama) Yok - Periyodunuz esnasında ovülasyon olmadığı zaman ayırt edici bir desen oluşmayacaktır. Görebileceğiniz şeyler rastgele çok minik siyah noktalardır.

  Ovülasyon (Yumurtlama) Öncesi - Ovülasyona yaklaştıkça (bir ile üç gün öncesi) birçok kısa minik saçımsı yapılar görmeye başlayacaksınız.

  Ovülasyon (Yumurtlama) Dönemi - Bu zamanda gerçek “eğrelti otumsu desen” göreceksiniz. Bir yaprağın damarları, kar parçaları yada bir pencere camındaki buzlanma gibi başka şekil veya desenler olarak görünebilir. Bu ovülasyon döneminizdeki en doğurgan zamanınıza ulaştınız demektir.

  Donna sizlere diğer aletlerden daha büyük bir fırsat penceresi açmaktadır. Dolayısıyla o özel anlar için artık plan yapabilirsiniz. Hamile kalmaya çalışmak kaygılarla dolu duygusal bir zamanınız olabilir ve periyodunuzu etkilemede rol oynayabilir. Bu dönemde, kadınların periyotları, hatta sizinki bile ciddi oranda değişiklik gösterebilir. Düzensiz ve muntazam olmayan periyotlara sahip olmak ender rastlanan bir durum değildir. Gerçekten rahatlayın ve yaşamınızdaki bu özel zamandan zevk alın. Bu ay değilse bile önünüzdeki ayı bekleyebilirsiniz ve Donna bu yolda size yardımcı olacaktır.


   
Donna Mini-Mikroskop Ovülasyon Test Cihazı (Süper) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Mİkroskop

  Mİkroskop

  Mikroskop, çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük cisimleri görmeye ve incelemeye yarayan aygıttır. MERCEK madddesinde anlatılan basit büyüteçler bazen “basit mikroskop” olarak tanımlanır; ama mikroskop deyimini, daha büyük, daha karmaşık ve çok daha etkili bir alet olan “bileşik mikroskop” için kullanmak daha doğru olur. Mikroskopun oluşturduğu görüntüye doğrudan yada bir ekran üzerine...
 2. ovülasyon (yumurtlama) menopoz gebelik testleri

  ovülasyon (yumurtlama) menopoz gebelik testleri

  ovulasyon hesaplama testi :dancing::dancing:Merhaba melekler benim bir test merkezim var.Ovülasyon gebelik ve menopoz testlerini çok uygun fiyattan veriyorum.Çoğu bayan bu testleri çok pahalı fiyattan almak zorunda kalıyor.Eğer düşünürseniz sizler için elimden geleni yapmaya hazırım.Müşterilerimin gebe kalması benii mutluluktan uçuruyor.Hem %99 oranında doğruluk gösteriyor hemde ardından...
 3. Süper mini elbiseler:)

  Süper mini elbiseler:)

  mini elbiseler süper mini elbiseler Ben bu elbiselere bayıldım hem çok şık hemde zarifler.Umarım benim beğendiğim kadar sizde beğenirsiniz.
 4. ovulasyon belirleme testleri

  ovulasyon belirleme testleri

  ovülasyon belirleme testleri ovülasyon testi, ovülasyon testleri, ovülasyon testi nedir, ovülasyon testi nasıl yapılır, ovülasyon testi ile hamile kalanlar, ovülasyon testi, selamlar ovulasyon belirleme testleri kesin sonuç verirmi
 5. ovulasyon testleri

  ovulasyon testleri

  kızlar 2 gün üstüste ovulasyon testi pozitif çıktı. ne zaman eşimle birlikte olmam gerek.

Sayfayı Paylaş