Dosya Tutmak:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Dosya Tutmak:
Madde 52 - Avukat, üzerine aldığı her iş yahut yazılı mütalasına baş vurulan her husus hakkında düzenli dosya tutmak zorundadır. Avukat, kendisi tarafından yazılan veya taslağı yapılan her belgeyi imzalamakla yükümlüdür.

MSN Üzerinden Dosya Nasıl Gönderilir ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Telefondan özel dosyalar kalıcı nasıl silinir? Telefondan özel dosyalar kalıcı nasıl silinir?
Satacağınız ya da başkasına vereceğiniz telefonunuzda tüm dosyaları silmek dosyalarınızın yok olduğu anlamına gelmiyor. Veri kurtarma programlarıyla isteyerek ya da kazara sildiğiniz programlarla dosyalarınız kurtarılabiliyor. İşte tam bu nedenle...
Meleko Destek 0
bilgisayardan silemediğim bir dosya var ne yapacağım ? bilgisayardan silemediğim bir dosya var ne yapacağım ?
Bilgisayardan acilen silmem gereken bir dosya var ve kardeşimin görmesini istemniyorum ama silemiyorum nasıl yapabilirim yardım edin :S
Soru-Cevap 1
Bilgisayarınızda Dosya Uzantısı Nasıl Bulunur Öğrenmek İsteyenler Buraya Bilgisayarınızda Dosya Uzantısı Nasıl Bulunur Öğrenmek İsteyenler Buraya
Dosya Uzantısı Nasıl Bulunur Dosya Uzantısı Bulma Anlatımı Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz Dosya Uzantısı Nasıl Bulunur merak eden ve öğrenmek isteyenler için Dosya Uzantısı Bulma Anlatımı...
Teknik Destek 0
Dosya Uzantısı Değiştirme hakkında bilgiler burada Dosya Uzantısı Değiştirme hakkında bilgiler burada
Dosya Uzantısı Değiştir Dosya Uzantısı Değiştirmek Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu...
Teknik Destek 0
MSN Üzerinden Dosya Nasıl Gönderilir ? MSN Üzerinden Dosya Nasıl Gönderilir ?
Msn De Dosya Gönderme Msn'de Dosya Gönderme Anlatımı Msn kullanıcısı meleklerimiz ve sayın...
Teknik Destek 0