Dove 2014 Sevgililer Günü Yarışması Düzenliyor!

Dove 2014 Sevgililer Günü Yarışması Düzenliyor!
dove sevgililer günü 2014, dove yarışma, sevgililer günü yarışması 2014Sevgili melekler, temizlik ve kozmetik ürünleri markası Dove, 2014 Sevgililer Günü için bir yarışma düzenliyor. Twitter sayfasından başlattığı bu yarışmada Dove, müthiş sürprizlerle geliyor! doveturkiye twitter adresinde düzenlenen yarışmada çektiğiniz kalpli fotoğrafları #aşkınişıltısı yazarak paylaşmanız gerekiyor. İşte yarışmanın detayları...dove.jpeg
25 ocak tarihinde başlayan yarışma 9 ocak 2014 tarihine kadar devam edecek yarışmaya katılmak için gördüğünüz kalpli objeleri fotoğraflayıp twitter.com/doveturkiye sayfasından #aşkınişıltısı hashtagiyle paylaşın 14 Şubat haftasında süprizlere hazır olun.

kampanya detayı:
1. www.instagram.com/dove ve www.twitter.com/dove adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 25.01.2014 (00:01)-09.02.2014 (23.59) tarihleri arasında unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş tarafından düzenlenmektedir.
2. kampanyanın amacı yaklaşan sevgililer günü dolayısıyla dove ve aşk konulu bir fotoğraf yarışması düzenlemektir. kampanya tarihleri arasında unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş’ne ait www.instagram.com/dove ve www.twitter.com/dove internet sitelerine(ücretsiz) girip aşk teması üzerine kendilerine ait bir fotoğrafını yükleyip uygulamadaki efektlerle kendine özgü bir tasarıma dönüştürerek #askinisiltisi etiketi ile sayfada paylaşan kullanıcılar yarışmaya katılabileceklerdir.
3. yarışma sonunda düzenlenen fotoğraflar kampanya konusuna uygunluk, estetik, fotoğrafın perspektif değerleri, bakış açısı, ton değerleri, renkler arası uyum, kontras, içerik ve aşk duygusunu yansıtma açısından 10.02.2014 tarihinde jüri (sanat yönetmeni-aslı filis, yaratıcı yönetmen-pemra ataç, rabarba sosya medya direktörü-berivan akmanoğlu, rabarba metin yazarı-mert taner ve Özenç okyay-unilever marka müdürü) tarafından değerlendirilecek ve seçilen 3 fotoğraf 11, 12, 13, 14 Şubat günlerinde televizyonda reklam aralarında kısa film olarak yayınlanacaktır.
4. unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş gerekli gördüğü takdirde daha fazla sayıda fotoğraf seçme hakkını saklı tutar.
5. kampanya katılım formundaki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gereklidir. bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş sorumlu değildir.
6. tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
7. unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş. katılımcının e-posta adresine ve bırakmış olduğu cep telefonu aracılığıyla unilever ürünlerine ilişkin kampanyalar hakkında bilgi vermek amacıyla tüketiciler ile iletişime geçme hakkını saklı tutar. katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
8. kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. katılım için herhangi bir ticari koşul aranmamaktadır.
9. bir kişinin sadece 1 fotoğrafı yayınlanacaktır.
10. kampanyaya unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş ve u2 tanıtım ve promosyon hizmetleri tic.ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez ve unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
11. kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
12. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan kdv+Ötv hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
13. uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
14.unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
15. yarışma neticesinde kazanan kişiler, isminin unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş sayfası, aracılığıyla açıklanmasını ve seçilen fotoğrafının tv filmi, instore, dijital, ooh’da yayınlanmasını ve gazete ilanı olarak kullanılmasını kabul etmiş olur.
16. kampanya’ya katılanlar işbu kampanya katılım koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş kampanya katılım koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
17. kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
18. bu çekiliş unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş tarafından milli piyango İdaresinin 24.01.2014 tarihli ve 58259698-255.05.02/288-785 sayılı izni ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
19. kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş tarafından yapılacaktır. unilever sanayi ve ticaret türk a.Ş bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
20. koşullar ve kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 
Üst