Dove ile kuru saçlara veda

M

Misafir

Forum Okuru
Dove ile kuru saçlara veda
dove saç bakım ürünleri
kuru saçlar için

Doktorumuda da bana dediği gibi Dove piyasada bulunan bütün şampuanlar arasında nem içeren ve kökten besleyen tek şampuandır ki ben bunu tecrübeli ve Dove kullanan biri olarak yazıyorum sizlere Melek'lerim. Ayrıca sizlere Dove ile kuru saçlara veda etmenizi sağlayacak bilgiler de aktarıyorum.

dove_sac_bakim-38c.jpg

Biz kadınların en büyük dertlerimizden biri saçımızın kuruması, kabarması ve elektriklenmesidir. Uzmanlar bu problemleri gidermek için saçlara sadece nem verilmesinin yetmediğini aynı zamanda saçı beslemek gerektiğini söylüyor. Bilin bakalım imdadımıza ne yetişiyor? Tabii ki Dove…

Dove Yeni Besleyici Bakım Serisi dünyada bir ilki gerçekleştirerek badem yağı ve mineral içeren içeriğiyle saçlarımızı ağırlaşmadan besliyor. Besleyici, güçlendirici ve antioksidan içeriğiyle kurumuş, kabarmış ve elektriklenmiş saçlarımıza tam bir bakım sağlıyor. “En kuru saç bende” diyenler de bile işe yarıyor üstelik.

“Peki saçlarımız besleyici ultra hafif yağları emince ne oluyor” derseniz, hemen size “Yüzde 100’e kadar ipeksi bir görünüm kazanıyor” cevabını veririz.

O zaman ne yapıyoruz? Saçlarımızın parlak ve yumuşak olması için besleyici ve güçlü yağlar kullanıp huzura kavuşuyoruz.

Geri