Etiketler:
  1. petekkeskinoğlu

petekkeskinoğlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

dövme isteyen arkadaşlara duyurulur

Konu, 'Tr Bölgeleri' kısmında petekkeskinoğlu tarafından paylaşıldı.

:oppucuk:petek tattoo %30 indirimli tüm kalıcılar :hula: nisanın 20 sıne kadar sakın kaçırmayın :23:

2. cansu_27

cansu_27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    bende yaptırmak istiyorum arkadalar çocukalrımın aıdnı yazdırmak istiyorum ama abdest ve din gibi sorunlar yüzünden çekimserim bana net bi bilgi verebilcek olan var mı?

dövme isteyen arkadaşlara duyurulur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tarot baktırmak isteyen arkadaşlar lütfen okusun.

tarot baktırmak isteyen arkadaşlar lütfen okusun.

tarot baktır tarot baktırmak istiyorum bedava bak canlı fal baktırmak istiyorum canlı falı baktırma Arkadaşlar,uzun süredir başka bir forumda tarot bakıyor idim.Beni tanıyanlarınız olmuştur.Gördüğüm lüzum üzerine bundan sonra meleklermekanı'nda bakmaya başlayacağım.Tabi forum yöneticileri izin verirse.Aslında yönetici olmak gibi bir isteğim de var ama tabi yine izin verilirse.Neyse,herşeyin...
  2. ek gelir isteyen arkadaşlar

ek gelir isteyen arkadaşlar

GÜVENLİ DOSTLUKLARIN PEKİŞTİĞİ KAZANÇ YOLUNA MERHABA ekgelirinadresi.tr.gg arkadaşlar bu site bana ait.ev hanımıyım kendi ayaklarınızın üzerinde durmak isterseniz benim gibi bizlere katılın derim..sevgilerimle
  3. Ünlüleri dövmek İsteyen

Ünlüleri dövmek İsteyen

Her ünlüyü sevecek değiliz ya bazılarını sevmeyiz hatta gıcık oluruz şunu bi verseler elime bi güzel dövsem diyen bile olur:D:D sizinde öyle bir isteğiniz varsa işte fırsat:D bırdan:D:D
  4. oriflame satış danışmanı olmak isteyen arkadaşlar burayaaaa

oriflame satış danışmanı olmak isteyen arkadaşlar burayaaaa

linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz arkadaşlar kayıt ücreti sadece 1 tl her satıştan kar %30 satış yapmak zorunda da değilsiniz isterseniz ben ürünleri ucuza almak istiyorum deyip kendi kendinizin danışmanı olabilirsiniz. 45 tllik bir ürünü 30 tlye alabiliyorsunuz. http://tr.oriflame.com/recruits/online-registration-consultant.jhtml?content=&_requestid=214065
  5. Beril Kayar Biyografisi isteyen tüm arkadaşlarımız için burada!

Beril Kayar Biyografisi isteyen tüm arkadaşlarımız için burada!

Beril Kayar Biyografi Beril Kayar Yaşamı Televizyon dizileri arasında adından bahsettiren ve her hafta yeni bölümü merakla beklenen Adını Feriha Koydum dizisinde, bildiğiniz gibi başrol oyuncusu Feriha karakterini canlandıran Hazal Kaya diziden ayrılmıştı. Hazal Kaya'nın yerini modellik ve oyunculuk yapan adını daha önce pek duymadığımız Beril Kaya aldı. Peki Beril Kaya kimdir mi diyor...

Sayfayı Paylaş