1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0

Dr Martens 2011 koleksiyonu

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

dr martens istanbul, dr martens türkiye, 2011 moda, 2011 modası, 2011 moda kıyafetler Dr Martens, 2011 yaz sezonunu için giyim koleksiyonunu satışa sunuyor. Rahatlığın ön planda tutulduğu koleksiyonda elbise, t-shirt ve taytlardan oluşuyor.

MeLOo bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim yazlık tarzım :D:D Elbise t-shirt değil de ben tunik t-shirt diyorum :D:D:D:D Yazın genelde bu tarz giyinirim, tayt tunik tarzı ayağımada ne uyarsa onu geçiririm :D:D

Paylaşımın için tşkler Tuğçe:)

Young bride bunu beğendi.
  3. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    391
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG]beniiimmmmmmmmmmmm :D:D

Dr Martens 2011 koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 DKNY Koleksiyonu

2011 DKNY Koleksiyonu

2011 DKNY Koleksiyonunu sizlerin beğenisine sunuyorum.90 yılların havasını yansıtan bu koleksiyon DKNY tutkunlarını bekliyor.Mini etekler,bol elbise ve pantolanlar ve daha birçoğu bu koleksiyonda yerini almış durumda:tik:
  2. 2011 Versace Koleksiyonu

2011 Versace Koleksiyonu

versace gözlük 2011 Kalitesiyle adından sıklıkla söz ettiren versace aynı zamanda moda çizgisiyle de gözleri üzerine çekmeyi başarıyor... Versace 2011 yılı için biz bayanların karşısına yine harika bir koleksiyonla çıkıyor...İşte versacenin yeni koleksiyonu...
  3. 2011 Moschino Kış  Koleksiyonu

2011 Moschino Kış Koleksiyonu

Moschino Kış koleksiyonunu 2011 tasarımları ile farklı bir tarza el atmış.Sıradışı olmayı sevenlere uygun olan bu modeller Moschino'nu 2011 tasarımda yer alıyor.Tamamı ile farklı kombinler oluşturulmuş olan bu modelleri sizlere sunuyorum.Tablodan çıkan mankenler ise oldukça dikkat çekici olmuş:)
  4. 2011 Zara Yaz  Koleksiyonu

2011 Zara Yaz Koleksiyonu

zara koleksiyon 2011 zara 2011 yaz yaz koleksiyonu koleksiyonu Zara 2011 yaz aylarına yine iddialı bir giriş yapıyor.Modayı yakından takip eden hanımlar,Zara'nın yaz koleksiyonu ile hem kendiniz giyinin hem eşinizi giydirin. Yaza damgasını vuracak modelleri ile karşımıza çıkan Zara,bol ve dar paça pantolon modelleri,fırfırlı elbise ve blazer ceketlerin yanı sıra,erkekler için deve tüyü rengi...
  5. Mango 2011 Yaz Koleksiyonu

Mango 2011 Yaz Koleksiyonu

mango 2011 mango 2011 yaz koleksiyonu yaz koleksiyonu 2011 yaaz koleksiyonunu yayınlayan Mango, yine birbirinden harika modellerler karşımızda... Koleksiyonda neler mi var? Hırkalar, deri ceketler, trençkotlar, tulumlar, denizci kıyafetler ve daha neler neler... Mangonun 2011 yaz koleksiyonu sadece ve sadece Meleklermekaninda....

Sayfayı Paylaş