Dr tuna siyah maske kullananlar nasıl etkilerini gördünüz?

F

Fahrettinamca

Forum Okuru
Dr tuna siyah maske kullananlar nasıl etkilerini gördünüz?

Dr tuna siyah maske kullananlar melek kadınlar kulübü dr tuna siyah maske nasıl kullanılır forum'da.​

Arkadaşlar farmasi'den Dr tuna siyah maskeyi çok duyuyordum ve ben de almaya karar verdim. Aldım ama elime hala ulaşmadı. Özellikle gözeneklere çok iyi geldiği ve hemen kısa sürede kapattığı söyleniyor. Ama nasıl kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Ben hemen geçsin diye abartmam inşallah:) haftada kaç kez yapılır bu maske. Deneyip memnun kalanlar oldu ise yoruma benim için fikir verir misiniz? Dr tuna siyah maske kullananlar gözenekleriniz ne durumda?

Merhabalar
Dr tuna siyah maskeyi birkaç arkadaşımdan duydum da oldukça etkili ve gözenekleri küçülterek siyah noktaları yok ettiği söyleniyor. Her cilt tipine uygun siyah maske karbon maske olarak da geçiyor. Gerçekten de gözenekleri kucultuyormus ama sadece bu siyah maske yeterli olmuyor maalesef. Bunun yanında mutlaka gözenek sıkılaştırıcı tonik gerekli. Tonik sonrasında nemlendirme işlemi de yapmak gerekiyor. Karbon maske yani Dr tuna siyah maskeyi haftada bir ya da 10 günde bir yapmak yeterli oluyor. Bildiğiniz bayağı siyah renkte bir maske. Temiz yüzünüze uygulayın kuruyana kadar bekleyin sonrasında zaten soyuluyor soyarak kaldiriyorsunuz. Sonrasında yıkayın yüzünüzü ve tonik uygulayın. Siyah maske yani karbon maskenin toniği de var onunla daha güçlü bir etki yaratır diye düşünüyorum.

Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlamak için aşağıdaki yazımızı da inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki konuda "gözenekleri sıklaştıran maske tarifleri" bulabilirsiniz.

Geri