1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dramamine bulantı hapı kullanan varmı ??

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba Dramamine bulantı hapı kullanan varmı kaçıncı ayda basladınız ben 2 aydır kullanıyorum bulantılarım çok fazla,kullanıyorum ama içim hiç rahat değil Allah korusun sanki bebeğe bişey olacakmış gibi geliyor :( bu ilacı kullanıpta doğum yapan anneler bebeklerinizin sağlıkları nasıl, beni rahatlatın lütfen

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Bu ilaç A kategorisinde olduğu için bebeğe zarar vermeyen ilaçlar olarak biliniyor ve ilacın hamilelikteki seyre göre 4-6 ay arasında kullanılır bu ilaçtan dolayı sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz sağlıklı hamişlikler...

Dramamine bulantı hapı kullanan varmı ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Zayıflama Hapları kullanan arkadaslara...

Merhaba arkadaslar,piyasada bulunan ve birçok çeşidinin satışı yasaklanan zayıflama haplarından kullananlardan yorumlar bekliyorum.Ben Meksika biberi denilen haplardan bi kac kutu tuketmiştim,arada bu hapla ilgili medyada birkac ölüm haberleri çıktı,kullanmaya basladıgım ilk ayda 7 kilo verdim, daha sonraları formda kalabilmek için dönem dönem aralıklarla aldım,gercekçi olmak gerekirse bi...
  2. Ertesi gün hapı kullanan varmı?

Ertesi gün hapı kullanan varmı?

istenmeyen gebelik kürtaj Selam kızlar, asla bir doğum kontrol yöntemi olmamakla beraber önlem alınmadanilişkiye girildiyse kullanılması önerilir Haplar cinsel ilişki sonrasında kadın tarafından ilk 72 saat içinde mümkün olduğunca erken alınmalıdır. Ürün ilişkiden sonra ne kadar çabuk alınırsa, gebeliği önleme şansı o derece yüksektiAcil korunma hapları gebelik riskini %75-90 azaltır. Yani...
  3. leke kremi kullanan varmı

leke kremi kullanan varmı

selam hanımlar hamilelikte yüzümde lekeler oluştu ama doğumdan sonra geçmedi ve kalıcı oldu yüzümde gölge şeklinde duruyor tenim esmere yakın ve buda inanılmaz canımı sıkıyor aranızda benim durumumda olupta lekeler için krem kullanan varmı varsa tavsiyelerinizi alabilirmiyim psikolojim çok bozuldu bu lekeler için:(
  4. koçtaş mutfak kullanan varmı

koçtaş mutfak kullanan varmı

koçtaş mutfak kullananlar nasıl memnunmusunuz koçtaşın mutfak modelleri kullanışlı oluyormu yazlığım için düşünüyorum ama yorumlara göre karar verecem aranızda koçtaşın mutfağını kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları bekliyorum
  5. Avene ürünlerini kullanan varmı?

Avene ürünlerini kullanan varmı?

Arkadaşlar benim cildim çok hassas çok kozmetik ürünü de kullanamıyorum. Acaba avene ürünleri nasıldır kullanan varsa hangi ürününü önerebileceğinizi öğrenmek istiyorum. Özellikle temizleyici jeli nasıl kullanan var mı almak istiyorum ama sormadan almak istemedim.

Sayfayı Paylaş