Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dramamine bulantı hapı kullanan varmı ??

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba Dramamine bulantı hapı kullanan varmı kaçıncı ayda basladınız ben 2 aydır kullanıyorum bulantılarım çok fazla,kullanıyorum ama içim hiç rahat değil Allah korusun sanki bebeğe bişey olacakmış gibi geliyor :( bu ilacı kullanıpta doğum yapan anneler bebeklerinizin sağlıkları nasıl, beni rahatlatın lütfen

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
    Bu ilaç A kategorisinde olduğu için bebeğe zarar vermeyen ilaçlar olarak biliniyor ve ilacın hamilelikteki seyre göre 4-6 ay arasında kullanılır bu ilaçtan dolayı sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz sağlıklı hamişlikler...

Dramamine bulantı hapı kullanan varmı ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keçi sütü kullanan varmı

keçi sütü kullanan varmı

hamilelikte keçi sütünün faydaları hamilelikte keçi sütü gebelikte sütü benım altı aylık bir oğlum var ve ne yazıkkı artık anne sütü almıyor bende keçi sütü anne sütüne en yakın süt diye duydum bilgisi olan varsa yardımcı olsun ayrıca bu ayda veriliyormu?
  2. Hapishaneyi Bulan Kim ?

Hapishaneyi Bulan Kim ?

Hapishaneyi Bulan Kişi Kim Hapishaneyi İlk Bulan Kimdir Kimisini cezalarını çekmeleri gereken suçlular, kimisini de kader mahkumları olarak gördüğümüz kişilerin kaldıkları hapishaneleri bulmak ilk kimin aklına gelmiş hiç düşündünüz mü melekler ? :) Hemen söyleyelim.. Mevcut kayıtlara göre, Avrupa’daki ilk hapishaneler Bizans İmparatorluğunun dünyaca meşhur zulüm yerleri olan Bizans...
  3. Ertesi gün hapı kullanan varmı?

Ertesi gün hapı kullanan varmı?

istenmeyen gebelik kürtaj Selam kızlar, asla bir doğum kontrol yöntemi olmamakla beraber önlem alınmadanilişkiye girildiyse kullanılması önerilir Haplar cinsel ilişki sonrasında kadın tarafından ilk 72 saat içinde mümkün olduğunca erken alınmalıdır. Ürün ilişkiden sonra ne kadar çabuk alınırsa, gebeliği önleme şansı o derece yüksektiAcil korunma hapları gebelik riskini %75-90 azaltır. Yani...
  4. Avene ürünlerini kullanan varmı?

Avene ürünlerini kullanan varmı?

Arkadaşlar benim cildim çok hassas çok kozmetik ürünü de kullanamıyorum. Acaba avene ürünleri nasıldır kullanan varsa hangi ürününü önerebileceğinizi öğrenmek istiyorum. Özellikle temizleyici jeli nasıl kullanan var mı almak istiyorum ama sormadan almak istemedim.
  5. vibratör kullanan varmı

vibratör kullanan varmı

kızlar 6 ay önce boşandım 39 yaşındayım cinsel isteklerim oluyor tatmin olamıyorum internetten vibratörlere baktım sorum şu vibratör acıtıyormu birde satın aldığımız yer isim soyisim istiyormu internetten alan varmı

Sayfayı Paylaş