Driclor kullananlar terlemeye karşı etkili mi?

• Konbuyu başlatan PerihanYalcın
  • Başlangıç tarihi
P

PerihanYalcın

Forum Okuru
Driclor kullananlar terlemeye karşı etkili mi?
Özellikle yazın fazla kilolarımdan ötürü koltuk altımda fazla terleme oluyor kendim de rahatsız oluyorum üstelik sürekli duş olmama rağmen hafif enerji harcadığımda terleme oluyor. Driclor kullanan arkadaşlar terlemeye karşı etkisi varmı? Çok fazla deodorant koltuk altı stickleri kullandım ama fayda etmiyor bir süre sonra etkisi gidiyor.

.Ben duş alayım daha çıkar çıkmaz terlemeye başlıyordum . Bu rolon sayesinde çok rahat ettim. cok faydali bir ter önleyici roll on markasi. aksam sürünüyorsun sabah yikanip normal hayatina devam ediyorsun. normalden fazla koltuk alti terlemesi olan insanlarda etkili bir çözüm sunuyor.

Ben kullanıyorum normal kozmetik rolonlara göre çok daha etkili bir ürün. Kullanacağınız zaman koltuk altınızın kesinlikle temiz ve kuru olması gerekiyor ben eczaneden almıştım biraz kıvam olarak yapış yapış oluyor sürerken ama daha sonra koltuk altında terlemeyi bir tabaka gibi engelliyor fakat çok uzun süreli bir koruma sağladığını söyleyemem dediğim gibi normal rolon ile kıyaslandığında çok daha iyi;)

Geri