dua edin

bebeklis

Yeni Üye
Üye
dua edin
melekler mekanı dualar aile düzeni için dua
slm 3yıllık evliyim korunmuyoruz ama bebeğimiz olmuyor..ama son 2 aydır adetim normalinden az sürüyor..yani benim adetim 7 gün bazen 8gün sürerken 2aydır 5gün 6gün sürdü ve iki gün normal kanamam geldi sonraki günler kahverengileşti çok azaldı..normalinde de 3gün itibariyle bu şekilde azalma olmaz...ilk ay hemen bi test aldım adetten sonra ama negatif çıktı...sonraki ayda aynısı oldu ama gene negatif çıkarsa diye test yapmadım...acaba hamilemiyimki diyorum çok istiyorum..ama hayel kırıklığındanda korkuyorum...dün sahurdan sonra mide ağrım oldu saatlerce sürdü sanırım fazla sıvı tüketimden hap aldım dayanamadım..ya hamileysem diye korkuyorum...ama testte yapamıyorum artık hayel kırıklığından yoruldum...şimdi bu ayı bekliyorum..heralde hamileysem buayda gene adet görmem heralde üstüne görülme olsada 3ay sürmez heralde dimi arkadaşlar...................dua edin...

canım hakkında hayırlısı ama üstüne görmede sanırım sadece bir ay kanaman oluyo sonra olmuyo bence sen doktora görün ve hormonlarına baktır ..Rabbim inşallah bebek özlemini dindirir..

Geri