Dua zincirine bir halkada siz olmak istermisiniz...

J

juju_melek

Forum Okuru
Dua zincirine bir halkada siz olmak istermisiniz...
uzun ömür için okunacak dualar uzun ömürlü olmak için dua
“Dua ve niyazınız olmasa Rabbim size niye değer versin…” (Furkan 25/77)

“…Bana dua ettiği vakit dua edenin dileğine karşılık veririm…” (Bakara 2/186)

Peygamber Efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem:“Kişinin kardeşi için arkasından yaptığı dua geri çevrilmez.
Bir kişi arkadaşının arkasından dua ettiği zaman, melek ‘aynısı sana da olsun’ der.” (Müslim) buyurmuştur.

bu ayet ve hadislerin ardından düşündümde; bir dua zinciri oluşturalım ve sıkıntılı meleklerimizin dualarına hep bir azığdan amin diyelim istedim...dualarınızı vede sıkıntılarınızı paylaşmanızı ümit ederek ben ilk duamı ediyorum...

rabbimiz sen bizim soframızı sonsuz nimetlerinle doldurduğun gibi,tüm aç,susuz ve fakir kullarınında ihtiyacını gider,çünki biz onların halini ancak bu mubarek ramazan ayında anlıyoruz..! {amin}

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Dua zincirine bir halkada siz olmak istermisiniz...

zuzu ablamın evladına aCil şifalar diliyorum ALLAHTAN,şu mubarek günlerde dualarımızın daha bi önemi olurmuş inşallah ALLAHIM tüm hastalara şifa versin yakınlarına metanet sabır versin ve en önemlisi ALLAH hepimiz için hakkımızda hayırlı olan neyse onu versin, mubarek ramazan ayında zuzu ablamın bu zor dönemlerini bian önce atlatmasını kızının sağlığına kavuşmasını istiyorum ALLAHIMDAN AMİNN

canım zuzu ablam "DUA'M; kızına rabbimden geçmiş olsun dileklerimi sunar sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim"dünya imtihan dünyası rabbimiz gühanlarımızdan bizi silkelemek için hastalıklarla imtihan ediyor.sabır inşaallah herşey yoluna girecektir...HER KIŞIN ARDINDA ELBETTE BAHAR VARDIR...

allahım sen butun herkezın dualarını kabul eyle yarrabı..zuzu ablamın kızına saglık,ve sabır güç wer..ablacım herşey çok guzel olucak..melek kızımız çok iyi olucakk.hepmızın dualarıyla..

tüm meleklerim

Allah hepinizden razı olsun çok duygulandırdınız beni.Allahım nerde varsa duysun ve görsün.amin meleklerim sizlerinde dualarınız kabul olsun...

Dualarınız için çok teşekkür ederim ablalarım...Dualarınız tuttu ve şu kulağımdaki problem geçti inş bi daha olmaz...

Allahım nerde hasta varsa tez zamanda şifasını versin bu mübarek ayda tüm ümmeti muhammetin dualarını kabul etsin.
Benişimede sağlıkla huzurla uzun uzun ömürler versin.
Nerde hasta olan varsa nerde duaya ihtiyacı olan varsa rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah
Amin

Allahım nerde hasta varsa tez zamanda şifasını versin bu mübarek ayda tüm ümmeti muhammetin dualarını kabul etsin.
Benişimede sağlıkla huzurla uzun uzun ömürler versin.
Nerde hasta olan varsa nerde duaya ihtiyacı olan varsa rabbim yar ve yardımcısı olsun inşallah
Amin

güzel arkadaşım güzel yüreklı arladaşım söz bulamıyorum ben sızlere Allah görsün bunları

Zuzum geçmiş olsun..Allah şifalar versin..Allah yardım etsin

Allahim sen merhametlilerin en merhametlisisin sen bizler af et bizlere herseyin hayirlisini nasip eyle,bizi bir an bile olsun kendi basimiza birakma,bize hidayet ver ve bizi kabul olmayacak dualardan koru

Geri