Etiketler:
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

dualarim seninle

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

dualarim seninle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seninle

Seninle

Ruhumu sana adamalıyım... Ruhum senin olmalı... Sen ruhumu güzel kıldın... Seninle ruhum yeryüzünde yaşamaktan her zamankinden daha fazla ongun... İzin ver ruhum sende kalsın... Bu kararı kalbim ve bedenimle aldık... Kalbimde bedenimde bu karardan dolayı ferah... Çünkü sen ruhumu kendinle donattın... Gülücüklerinle, sözcüklerinle, bakışlarınla!.. Biliyorum ki sen en nice mutluluklarla bezeli...
  2. Dualarım Seninle Yar

Dualarım Seninle Yar

dualarım seninle cengiz kurtoğlu dualarım seninle hep dualarim hep Ey Gece YükLediğim Yar... Sanmaki Unuttum Seni, Sanmaki Yitip Giden Zamana YeniLdiğimden Bu SuskunLuğum Sanmaki Başka LimanLarda Başka KoyLarda Demir Attı Garip Yüreğim... Ey Yar..! BiLiyorsun, Hissediyorsun DeğiLmi ? Ben Şimdi Seni Hep DuaLarımLa Seviyorum, DuaLarımda İstiyorum... Sana DuaLarLa GeLiyorum... Yar......
  3. Sen......

Sen......

Sen...Gittin ben seninie yalnız kaldım çok güzel bir şiir.:hasta: Gittin.. Bu gidiş hiçbir kelimeye yakışmadı... Binlerce hece yokluğunla düş kırıklıgında..!!! Yoksun!! Zaman hep isyankâr yüreğimde… An be an aklındasın yüreğimin… Hayat hep seni sen geçiyor buralarda... Buralar… Buralarsa sessiz ve hasret varlıgına... Varlığınsa musalla yokluğuma... Yokluğum!! Varlığınla anlamda… Bütün...
  4. Allah'ım Sen Dualarımızı Kabul Eyle...

Allah'ım Sen Dualarımızı Kabul Eyle...

allahım dualarımı kabul et Hep birlikte aşağıdaki duanın bitiminde Amin diyelim arkadaşlar.Rabbim herkesin dualarını kabul eylesin(Amin) Allahım dara düştüğünde seni hatırlayanlardan değil geniş vakitlerde sana iltica eden kullarından eyle bizi Allahım dua ettiğinde duaya icabetin istenenin istendiği zaman olması gibi anlayıp, dua ettim neden olmadı diyenlerden değil, duasına anında cevap...

Sayfayı Paylaş