dudaktan saça bi çok güzellik önerileri..

  • Konbuyu başlatan *LavinyA*
  • Başlangıç tarihi
L

*LavinyA*

Yeni Üye
Üye
dudaktan saça bi çok güzellik önerileri..
[FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]Güne zinde başlamak[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]
Sabahları yorgun kalıyorsanız vücudunuzu toksinlerden arındırmak için bir bardak limonlu ılık su içebilir, cildinize de maden suyu ile masaj yaparsanız canlandırmış olursunuz.
[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]Diş sağlığı[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]
Diş etlerinizi kuvvetlendirmeniz için küçük taneli tuzları diş fırçanızın üzerine koyun. Daha sonra da diş etlerinize kadar dişlerinizi fırçalayın.
[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]Susuz ciltler için[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]
[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES] Vücudunuzda su eksikliği varsa badem özlü bakım kremleri kullanmalı ve yeşil çay içmelisiniz.[/FONT] [FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]B[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]uzlu dudak kremi[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]
Eğer dudak kalemi kullanıyorsanız size önemli bir tavsiye. Kalemi kullanmadan önce buzlu bir kabın içinde bekletirseniz daha iyi sonuç alırsınız.
[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]Ellere süt banyosu[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]
Manikür yapılırken su yerine artık süt kullanılıyor. Ellerinizi en az beş dakika ılık sütün içinde dinlendiriseniz elleriniz ve özellikle tırnaklarınızın güçleneceklerini göreceksiniz.
[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]Farların kullanımı[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]
Eğer farlarınız göz kapaklarınızın üzerinde birikiyorsa kesinlikle yağ bazlı farlar kullanmayın. Yoğun renk pigmentleri içeren pudra farlardan kullanmalısınız. Hafif sedefli farlarda bu konuda çok kullanışlı. Çünkü içeriğindeki sedefli maddeler göz kapağının üzerine yapıştığı için birikme yapmaz.
[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]Mat dudaklar için[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]
Mat rujları seviyorsanız dudak kalemi kullanmalısınız. Böylece dudaklarınız parlamayacak ve çerçeveyi çok fazla taşırmadığınız sürece dudaklarınıza ayrı bir dolgunluk kazandıracaktır. Sadece dudak kalemi ile de dudaklarınıza renk verebilirsiniz. Ama burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var; kalemi dudağınıza dik hareketlerle sürdükten sonra parmağınızla iyice dağıtmalısınız.
[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]Göz makyajı temizliği[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]
Göz makyajınızı temizlerken göz kapağı ve çeversini ovuşturmamalısınız. Bunun için kullandığınız ürünü göz kapağınıza sürdükten sonra bir parça pamukla göz pınarından dışarıya doğru hafif dairesel hareketlerle silin.
[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]Cildiniz parlıyorsa[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]
Cildinizi kurutmadan matlaştırmanız gerekir. Fondöteninizi sürmeden önce matlaştırıcı kremler kullanmalısınız. Ve günlük kremler kullanırken bunların jel olmalarına özen gösterin.
[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]Rejim yaparken göğüsleriniz sarkarsa[/FONT][FONT=TIMES NEW ROMAN, GEORGIA, TIMES]
Kadınların sıkı bir rejime girdiklerinde kilo vermekten göğüslerinin sarktığı görülür. Bu durumda proteini zengin rejimler yapmalısınız. Böylece elastin ve kolajen lifleri esnekliğini kaybetmemiş olur.
[/FONT]
 
Üst