Düğün Fotoğrafçısı İçin Tavsiye

Nilay85

Yeni Üye
Üye
Düğün Fotoğrafçısı İçin Tavsiye
Merhaba Arkadaşlar foruma yeni üye oldum burası tavsiye almak için uygun bir mekan olabileceğini düşündüm.
Haziran gibi Kız Kardeşimin düğünü olacak. Fotoğrafçı araştırmasını bana bıraktı tabi başkası için yapınca bu işi hata yapmak istemiyorsun. Fiyat olarak çok yormasın istiyoruz ama aynı zamanda işleri kaliteli olsun :) Çok mu şey istedik
Son Dönemlerde Düğün Fotoğrafçısı Sezgin Mesut gözüme çarpıyor muhtemelen ona çektirmeyi düşünüyoruz ama sizlerin tavsiyesini de merak ettim doğrusu. Var mı ona fotoğraf çektiren? veya fotoğrafları nasıl sizce? Çektiren yoksa bile çalışmaları için yorum yaparsanız sevinirim.
Googleye yazınca çıkıyor sitesi.
Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınızı bekliyorum.

Zorlu fotoğraf ajansını tavsiye ederim. 2011 yılında düğün fotoğraflarımızı çekmişlerdi. Çok memnun kaldık. Çekimimizi Yücel bey eşi ile beraber yapmıştı. Eşi de çekim esnasında bana çok yardımcı oldu. Her ikisi de çok iyi düğün fotoğrafçısı. Sitelerine göz atın isterseniz. www.zorluphotoagency.com

200 tlye dış cekim yapiyorum hediyesiz albümlü 500 face hesabim esra ece photography

Arkadaşlar merhaba, benim çevremde birçok evlenecek arkadaşım fotoğraf çekimleri için bir siteden faydalanıyor. Türkiye'deki birçok fotoğrafçıya bu siteden talep gönderip fiyat tekliflerini alıyorlar. Kendi bütçeleri ne kadar ise yazıp ona göre fotoğrafçılar teklif fiyatlarını gönderiyorlar. Bakmak da yarar var , hangi fotoğrafçı ne fiyat veriyor durum analizi yapmış olursunuz. Fotoğrafçıların fotoğraflarını da profillerinden incelemiş oluyorsunuz.Site adresi aşağıdaki gibidir.
Evlenecek arkadaşlara şimdiden mutluluklar dilerim... :)
otografpaketi.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri