1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    391
    Ödül Puanları:
    63

Düğün pastanıza karar verdiniz mi

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

Düğün pastanıza karar verdiniz mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneciğim, evlenmeye karar verdim

Anneciğim, evlenmeye karar verdim

Genç adam heyecanla eve gelmiş annesinin yanına giderek; "Anneciğim, evlenmeye karar verdim ve hayalimdeki kadını buldum. Ancak senin de aynı fikirde olup olmayacağını merak ediyorum. Eğlence olsun diye yarın sana üç tane hanım arkadaşımı getireceğim. Bakalım hangisi ile evleneceğimi bulabilecek misin?" Anne merakla kabul etmiş, getir bakalım, demiş. Ertesi gün, genç adam...
  2. Nilüfer - Karar Verdim

Nilüfer - Karar Verdim

Karar verdim unutmaya Karar verdim ayrılmaya Çekip gitsem buradan Gitsem çok uzaklara Çocuk gibi mutlu olsam Karar verdim unutmaya seni Karar verdim ayrılmaya Daha önce hiç kimse Hayatımda hiç kimse Senin kadar incitmedi böyle Bir dargın bir barışık Aklım hep karmakarışık Yeter yeter üzme beni Acılarımı birer yakıp gideceğim Yine tam aşkın ortasından dalıp geçeceğim Geceleri günleri...
  3. Göksel - Karar Verdim

Göksel - Karar Verdim

Görüyordum duyuyordum biliyordum susuyordum İstemedim neden hayır diyemedim ki Kızıyordum kaçıyordum köşelerde yaşıyordum Söyleyecek sözüm çoktu neden sustum ki Benim kendimle ufak bir sorunum var İçimde patlamaya hazır bir bomba var [Nakarat] Ben bu gece karar verdim Kuş olup gökte uçmaya Sevdiğimi kızdığımı Dünyaya haykırmaya hay hay hay hay Dünyaya haykırmaya hay hay hay hay...
  4. ***Uyumuna bak kararını ver***

***Uyumuna bak kararını ver***

aşk uyumuna bak ASTRO KESİN UYUMLAR... EĞER SEN BİR KOÇSAN Aslan seni mutlu eder; Terazi'den çok şey öğrenebilirsin; Yengeç sana güven verir; Oğlak seni geliştirir ve ilerletir; EĞER SEN BİR BOĞAYSAN Başakla uyumlu ve mutlu olursun; Akrep'den çok şey öğrenirsin; Aslan sana güven duygusu verir; Kova senin kariyerini etkiler ama artı veya eksi; EĞER SEN BİR İKİZLERSEN Terazi ile uyumlu ve...
  5. Doktora gitmeden kendiniz karar verin, obez misiniz?

Doktora gitmeden kendiniz karar verin, obez misiniz?

Vücuttaki yağ oranının artmasına şişmanlık, tıptaki adıyla "obezite" denir. Eskiden kilolu olmak sağlıklı olmakla neredeyse aynı kefeye konulurdu. Ancak günümüzde bu düşünce bir hayli değişti. İnsan vücudundaki her fazla kilonun, sağlığı tehdit ettiği hatta ömrü kısalttığı gösterildi. Buna karşın hâlâ toplumumuzda, çocukların tombul olması, bebeklerin boğum boğum olması...

Sayfayı Paylaş