1. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    391
    Ödül Puanları:
    63

Düğün pastanıza karar verdiniz mi

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

Düğün pastanıza karar verdiniz mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneciğim, evlenmeye karar verdim

Anneciğim, evlenmeye karar verdim

Genç adam heyecanla eve gelmiş annesinin yanına giderek; "Anneciğim, evlenmeye karar verdim ve hayalimdeki kadını buldum. Ancak senin de aynı fikirde olup olmayacağını merak ediyorum. Eğlence olsun diye yarın sana üç tane hanım arkadaşımı getireceğim. Bakalım hangisi ile evleneceğimi bulabilecek misin?" Anne merakla kabul etmiş, getir bakalım, demiş. Ertesi gün, genç adam...
  2. Nilüfer - Karar Verdim

Nilüfer - Karar Verdim

Karar verdim unutmaya Karar verdim ayrılmaya Çekip gitsem buradan Gitsem çok uzaklara Çocuk gibi mutlu olsam Karar verdim unutmaya seni Karar verdim ayrılmaya Daha önce hiç kimse Hayatımda hiç kimse Senin kadar incitmedi böyle Bir dargın bir barışık Aklım hep karmakarışık Yeter yeter üzme beni Acılarımı birer yakıp gideceğim Yine tam aşkın ortasından dalıp geçeceğim Geceleri günleri...
  3. koltuk almayamı karar verdiniz

koltuk almayamı karar verdiniz

Koltuk almaya mı karar verdiniz? O halde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir koltuk alabilmeniz ve aldıktan sonra pişman olmamanız için size bir kaç önerimiz var. Ne tür bir koltuğa ihtiyacınız olduğuna karar verin Yeni koltuk takımı alırken ağacının sağlamlığı, boyutları, döşemesinin rengi, deseni, işlevselliği ve de fiyatı önemlidir. Çok ucuz olup kullanışsız, çok...
  4. Doktora gitmeden kendiniz karar verin, obez misiniz?

Doktora gitmeden kendiniz karar verin, obez misiniz?

Vücuttaki yağ oranının artmasına şişmanlık, tıptaki adıyla "obezite" denir. Eskiden kilolu olmak sağlıklı olmakla neredeyse aynı kefeye konulurdu. Ancak günümüzde bu düşünce bir hayli değişti. İnsan vücudundaki her fazla kilonun, sağlığı tehdit ettiği hatta ömrü kısalttığı gösterildi. Buna karşın hâlâ toplumumuzda, çocukların tombul olması, bebeklerin boğum boğum olması...
  5. Eğlenceli Düğün Pastaları

Eğlenceli Düğün Pastaları

düğün pastaları, eğlenceli pastalar, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. evleneceksiniz ama pastanızın klasik düğün pastası olmasını istemiyormusunuz meleklero halde bu konumuz tam size göre :D:D Hayalini kurduğunuz her şeyi özenle, tüm detaylarıyla planladığınız bu özel gününüzde her şey çok özel olmalı… Dilerseniz düğün pastanız ve nikah şekeriniz aynı...

Sayfayı Paylaş