1. Misafir

Misafir Forum Okuru

düğününüzde perikızı olun

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

düğününüzde perikızı olun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sünnet Düğünleri;

Sünnet Düğünleri;

sünnet yatağı nasıl süslenir sünnet düğünü nasıl yapılır odası hazırlanır dügünü nasil yapilir kiyafetleri almanya Her ailenin, erkek çocuğu sahibi olduktan sonra ilk telaşı, çocuklarını sünnet ettirmek, kaygısıdır. Bu hal ve kaygı, İslami bir adet olarak yaşanmaktadır. Sünnet olacak çocuklar bir hafta önce haberdar edilir ve sünnet olacak çocuklar olarak topluca sünnet olurlar: Sünnet...
  2. düğünlerde niçin pasta kesilir

düğünlerde niçin pasta kesilir

. Günümüzde düğüne, evlenen çift tarafından bir pastanın kesilmesiyle başlanılması vazgeçilmez bir adet haline gelmiştir. Pastanın kat kat yüksekliği biraz da sosyal statü olarak görüldüğünden gelin ile damat, boylarını aşan bu pastaları, kılıç gibi uzun bir bıçak kullanarak ancak kesebiliyorlar. Buğday, tarih boyunca bereket, doğurganlık ve mutluluğun sembolü olduğundan başlangıçta,...
  3. davetiyeler basılsın düğünler başlıyorr !

davetiyeler basılsın düğünler başlıyorr !

davetiye davetiyeler sizde düğün için yazı bekleyenlerden misiniz ? ama geldi çattı yaz basılsı mı davetiyeler bende size örnek getirmiştim tam :) yoksa geç mi kaldım neyse seneye evlenecekler de bakabilir amann herkes baksın çok güzeller çünkü...belki nikah tazelerkende yeniden davetiye bastırırsınız :)...buyrun...
  4. Burçlara göre Düğünler

Burçlara göre Düğünler

Sevgili Melek´ler bugüne kadar Burclara göre gelinlik, Burclarin huyu vs. gibi seyler okuduk sire geldi Burclarimiza göre dügünlerde. Hadi bakalim hangi Burc nasil bir dügün istiyor, dügününde ne hediye bekliyor ve en güzel sey yani balayini nasil gecirmek istiyor. Koç Koç kadını eğlence, çılgınlık, heyecan ister... Düğünün de en az hayatı kadar heyecan verici olması ve ayaklarını yerden...
  5. Oktay Kaynarca'nın düğününden görüntüler

Oktay Kaynarca'nın düğününden görüntüler

Çooook başarılı bir isim inşallah çoook mutlu olurOktay Kaynarca'nın düğününden görüntüler izle - Curcuna.com

Sayfayı Paylaş