1. yorgunbıkkın

yorgunbıkkın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dukan diyeti ile zayıflama arkadaşı arıyorummmm....

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında yorgunbıkkın tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar, öncelikle dukan diyeti ile ilgili bilgi vermek istiyorum bilmeyenler için. dukan diyeti 4 aşamadan olusuyor.protein agırlıklı bır dıyet.ayrıca sınırsız yemek yıyebılıorsunuz.veeee verdiğiniz kiloları geri almıyorsunuzz.annem 5 ay once uyguladı bu dıyetı 90 kılodan 70 kıloya dustu ve suan herseyı yıyor ve kılosu sabıt kalıyor.o bır komsusuyla bırlıkte uyguladı benımde bı arkadasa ıhtıyacım var.eger sızde benım gıbı kılo vermek ıstıyorsanız bırllıkte yapalım ben 78 kıloyum 1.75 boyundayım.hadı bakalım sızden haber beklıorum:diyet:

2. zencefilbal

zencefilbal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadasım..ben bu sitede yeniyim..daha siteyide cok iyi tanımıyorum.ama dukan diyetiyle ilgili iyi seyler duymuştum bende ancak diyet hakkında da pek bilgim yok.eger beni yönlendirebilirsen sana diyet arkadası olabilirim.bende 1.70 boyunda ve 77 kiloyum.
    şimdi de ben senden haber bekliyorum:)

3. qizem-11

qizem-11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben talibim ama biraz gec mi kaldim cevap bekliyorum boy 160 kilo 68.5

dukan diyeti ile zayıflama arkadaşı arıyorummmm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zayıflama arkadaşı arıyorum

zayıflama arkadaşı arıyorum

selam kızlar şu an tam 80 kiloyum ve zayıflamak istiyorum gelin bana eşlik edin beraber zayıflayalım ben tam 11 kilo verdim geriye 10 kilom kaldı bana arkadaşlık ederseniz daha çabuk zayıflıcağıma inanıyorum :parti:
  2. Kavitasyon ile zayıflama

Kavitasyon ile zayıflama

kavitasyon ile zayıflama hamilelikte kavitasyon hamilelik ile zayıflayan ünlüler kavitasyonla zayıflayan ünlüler Kavitasyon tedavisi ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve hasta tarafından harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten yüz güldürücüdür. Mezuradaki...
  3. SoğanKürü İle Zayıflama

SoğanKürü İle Zayıflama

Kilo sorunu olanlar için Ahmet Maranki'nin soğanlı zayıflama kürünü sunuyoruz kızlar...Denemenizde fayda var diyorum ve soğan kürünün detaylarına geçiyorum :tik: Soğanımızı kabuğuyla ve kökleriyle yıkayıp sirkeli suda belli bir süre bekletiyoruz. Daha sonra ortalama 1 bardak suda 3 taşım kaynatıyoruz. Fakat bu işlemlerde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. —Soğanın...
  4. Seylan Diyeti ile zayıflama

Seylan Diyeti ile zayıflama

özge borak diyeti seylan diyeti özge borak nasıl zayıfladı Evet melekleriiiim.. seylan diyeti nedir, nasıl yapılır diye soranlara bilgiler sunmak için konuya açmaya karar verdim. Zaten kışın aldığımız kilolar görünüyor. E yarın mayo bikini gibi bizi seksi gösterecek şeyleri giymeye başladığımızda bu kilolardan kurtulmak gerekiyor. Özge Borak var Hani şu aralar Ata Demirer'le birlikte....
  5. Dünyayı zayıflatan dukan diyetiii!!!!!

Dünyayı zayıflatan dukan diyetiii!!!!!

kızlar bugün diyete başladım.ve inanıyorumki iyi bir şekilde kilo vericem.bugün tartıldım ve inanamadım 64 kilo çıktım ve anında diyete başladım.diyet çok kolay sadece protein yiyerek zayıflıyosun ve istediğin kadar tüketebilirsin alta yazıcam birazdan ayrıntıları. 1. Adım: AtakAtak aşamasının uygulanma süresi, vermek istenen kilo kadar, kişinin yaşına, önceden uyguladığı rejimlerin sayısına,...

Sayfayı Paylaş