Duman - Al beni yar

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Duman - Al beni yar
duman al beni yar duman al beni yar video Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu
Yağmur oldu yasak sevdamız

İnatla gurbete doğdu Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde
Güneşi hiç göremeden
Oynadığımız bir oyundu
Al beni yar götür
Götür buralardan
Bıktım artık hep aynı varoluşlardan

Yitirmekten yitirilmekten Korkudan korkmalardan
Aldatmadan aldatılışlardan
Hiç almadan hep vermelerden
Al beni yar götür
Götür buralardan
Bıktım artık hep aynı varoluşlardan
Yasaktı bize sevda yaşamak
Aramızda hep birileri oldu
Aramızda hep sende oldun
Ben yalnız seninle doğdum
Al beni yar götür
Götür buralardan

Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Dumanla Haberleşme (Ateşle Haberleşme) Nasıl Olur? Dumanla Haberleşme (Ateşle Haberleşme) Nasıl Olur?
dumanla haberleşme, dumanla iletişim, ateşle haberleşme Sevgili melekler, bazen aradığımız kişiye ulaşamayız. Ya da görüşmek istediğimiz kişi telefonunu kaybeder de bir süre haber alamayacağımızı biliriz ve buna sinir oluruz da "dumanla...
Faydalı Bilgiler 0
Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri
Bora Duran Duman Duman sözleri Bora Duran Duman Duman şarkı sözü "Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan" diyen Bora Duman'ın en sevdiğim parçası olan Duman Duman şarkısının sözlerini, yüreğine dayan diyen herkes için paylaşıyor ve...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü
Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü, Bora Duran Duman Duman şarkı sözleri istiyorum. Merhaba millet Bora duranın sesini çok beğeniyorum özelliklede duman adlı şarkısına bitiyorum. Sizden de ricam Bora Duran Duman Duman şarkısı sözlerini benimle...
Soru-Cevap 1
Duman - Olmadı Yar Duman - Olmadı Yar
Günler sessiz mahsun sensiz Günler herzamanki gibi telaşlı Yanlış nerde aklım sende Suçum neydi kimdi suçlu sormadım Çektin gittin dinlemeden Bana bir şey söylemeden Yıllar sonra dönsen de boş Son pişmanlık neye yarar Herşeyin bedeli var Olmadı...
C-D Harfli Şarkılar 0
Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu
Yarim Mendilin Ucunu Yaktı Tükettim Ömrümü De Yoluna Baktım Ya Senin Tecellin Ya Benim Bahtım Gitti Gurbet Ele De Gelir Mi Bilmem Öyle Mi De Kömür Gözlüm Öyle Mi Senin İle Benim Ahtım Böyle Mi Çıkmış Dam Başına Milinen Oynar Topla Zülüflerini...
G-H Harfli Şarkılar 0