Duman - Dağlar Bağlar

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Duman - Dağlar Bağlar
Dağlarda bağlarda Ben seni gördüm oralarda Dağlarda bağlarda
Ben seni öptüm buralarda

Günleri, ayları, yılları saydık biz kavuşamadık aman Koçları, kuzuları, tarlayı sattık başlık parası aman
Babası da vermez kapıya dayandım vay
Kaçıramadım da kızına da yandım vay
Dağlarda bağlarda
Ben seni gördüm oralarda
Dağlarda bağlarda

Ben seni öptüm buralarda Günleri, ayları, yılları saydık biz kavuşamadık aman
Koçları, kuzuları, tarlayı sattık başlık parası aman
Babası da vermez kapıya dayandım vay
Kaçıramadım da kızına da yandım vay
Dağlarda bağlarda
Ben seni gördüm oralarda
Dağlarda bağlarda
Ben seni öptüm buralarda
(x5)
Şuralarda, oralarda vay

Ekrem Çelebi - Dağlar Duman Olmadan Gel hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Dumanla Haberleşme (Ateşle Haberleşme) Nasıl Olur? Dumanla Haberleşme (Ateşle Haberleşme) Nasıl Olur?
dumanla haberleşme, dumanla iletişim, ateşle haberleşme Sevgili melekler, bazen aradığımız kişiye ulaşamayız. Ya da görüşmek istediğimiz kişi telefonunu kaybeder de bir süre haber alamayacağımızı biliriz ve buna sinir oluruz da "dumanla...
Faydalı Bilgiler 0
Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri
Bora Duran Duman Duman sözleri Bora Duran Duman Duman şarkı sözü "Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan" diyen Bora Duman'ın en sevdiğim parçası olan Duman Duman şarkısının sözlerini, yüreğine dayan diyen herkes için paylaşıyor ve...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü
Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü, Bora Duran Duman Duman şarkı sözleri istiyorum. Merhaba millet Bora duranın sesini çok beğeniyorum özelliklede duman adlı şarkısına bitiyorum. Sizden de ricam Bora Duran Duman Duman şarkısı sözlerini benimle...
Soru-Cevap 1
Dumanla haberleşme nasıl oluyor? Dumanla haberleşme nasıl oluyor?
dumanla haberleşme dumanla iletişim haberleşme nedir duman ile nasıl yapılır Çok eski bir yöntem olup eminim aranızda bilmeyen birçok kişi olduğunu düşünerekten olur ya belki lazım olur diyerek sizlere dumanla haberleşme nasıl oluyor...
Faydalı Bilgiler 2
Ekrem Çelebi - Dağlar Duman Olmadan Gel Ekrem Çelebi - Dağlar Duman Olmadan Gel
İzin ver hey ağa bende gideyim Ah çekipte ardın sıra ağlar vay Bakarım bakarım sılam görünmez Aramızda yıkılası dağlar var Dağlar duman olmadan gel Halim yaman olmadan gel Yetiş son nefesteyim Ömrüm talan olmadan gel 2x Karac�oglan der ki...
E-F Harfli Şarkılar 0