Duman - Elimdeki Saz

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Duman - Elimdeki Saz
Cebim delik, başım açık İçim ferah, sazım yanık En güzeli senin olsun
En yücesi sana kalsın

Aşk olsun gözün doysun Haykırmak için kudretim senin olsun
Kudurmak için şöhretim de olsun
Saldırmak için servetim senin olsun
Yalvarmak için allahım senin olsun
Benim
İçimdeki aşk elimdeki saz

Elimdeki saz içimdeki aşk İçimdeki aşk elimdeki saz
Elimdeki saz yeter canıma

Duman - Elimdeki saz yeter canima hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Dumanla Haberleşme (Ateşle Haberleşme) Nasıl Olur? Dumanla Haberleşme (Ateşle Haberleşme) Nasıl Olur?
dumanla haberleşme, dumanla iletişim, ateşle haberleşme Sevgili melekler, bazen aradığımız kişiye ulaşamayız. Ya da görüşmek istediğimiz kişi telefonunu kaybeder de bir süre haber alamayacağımızı biliriz ve buna sinir oluruz da "dumanla...
Faydalı Bilgiler 0
Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri
Bora Duran Duman Duman sözleri Bora Duran Duman Duman şarkı sözü "Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan" diyen Bora Duman'ın en sevdiğim parçası olan Duman Duman şarkısının sözlerini, yüreğine dayan diyen herkes için paylaşıyor ve...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü
Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü, Bora Duran Duman Duman şarkı sözleri istiyorum. Merhaba millet Bora duranın sesini çok beğeniyorum özelliklede duman adlı şarkısına bitiyorum. Sizden de ricam Bora Duran Duman Duman şarkısı sözlerini benimle...
Soru-Cevap 1
Duman - Elimde Ki Saz Yeter Canıma Duman - Elimde Ki Saz Yeter Canıma
cebim delik basim acik icim ferah sazim yanik en guzeli senin olsun en yucesi sana kalsin ask olsun gozun doysun haykirmak icin kudretim senin olsun kudurmak icin sohretinde olsun saldirmak icin servetim senin olsun yalvarmak icin...
C-D Harfli Şarkılar 0
Duman - Elimdeki saz yeter canima Duman - Elimdeki saz yeter canima
Duman - Elimde Ki Saz Yeter Canıma cebim delik basim acik icim ferah sazim yanik en guzeli senin olsun en yucesi sana kalsin ask olsun gozun doysun...
Yerli Şarkı Sözleri 0