Duman - Masal

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Duman - Masal
biri basmış 80e ötekisi 95 aga böyle olmaz ki
koca millet harcanmaz ki vay

biri arap tayfası ötekisi gavur mandası
aga böyle olmaz ki
koca millet aldanmaz ki vay
biri sağdan
biri soldan asılınca
biri yasaya

biri kasaya karışınca evvel zaman içinde masal olduk
masal olduk yine

DumaN - MasaL (akor) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Dumanla Haberleşme (Ateşle Haberleşme) Nasıl Olur? Dumanla Haberleşme (Ateşle Haberleşme) Nasıl Olur?
dumanla haberleşme, dumanla iletişim, ateşle haberleşme Sevgili melekler, bazen aradığımız kişiye ulaşamayız. Ya da görüşmek istediğimiz kişi telefonunu kaybeder de bir süre haber alamayacağımızı biliriz ve buna sinir oluruz da "dumanla...
Faydalı Bilgiler 0
Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri Bora Duran Duman Duman şarkısının sözleri
Bora Duran Duman Duman sözleri Bora Duran Duman Duman şarkı sözü "Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan" diyen Bora Duman'ın en sevdiğim parçası olan Duman Duman şarkısının sözlerini, yüreğine dayan diyen herkes için paylaşıyor ve...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü
Bora Duran Duman Duman şarkısı sözü, Bora Duran Duman Duman şarkı sözleri istiyorum. Merhaba millet Bora duranın sesini çok beğeniyorum özelliklede duman adlı şarkısına bitiyorum. Sizden de ricam Bora Duran Duman Duman şarkısı sözlerini benimle...
Soru-Cevap 1
Dumanla haberleşme nasıl oluyor? Dumanla haberleşme nasıl oluyor?
dumanla haberleşme dumanla iletişim haberleşme nedir duman ile nasıl yapılır Çok eski bir yöntem olup eminim aranızda bilmeyen birçok kişi olduğunu düşünerekten olur ya belki lazım olur diyerek sizlere dumanla haberleşme nasıl oluyor...
Faydalı Bilgiler 2
DumaN - MasaL (akor) DumaN - MasaL (akor)
A D A Biri basmış seksene ötekisi doksan beş G A G A D Aga böyle olmaz ki koca dünya harcanmaz ki of ooof D A D A Biri arap tayfası ötekisi gavur mandası G A G A D Aga böyle olmaz ki koca millet aldanmaz ki of oof G A C Biri...
Akor-Tab-Nota 0