"Dün Gece Resmini Öptüm de Yattım"

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
"Dün Gece Resmini Öptüm de Yattım"
resmine baktımda yattım dün gece resmine baktım ağladım dün gece baktım ağladım dinle
animation1968qp9dl0ax9huf7.gif

Biliyor musun sevgili..
Yine bu gece "Resmini öptüm de yattım" şarkısını dinliyorum.Bu şarkıyı dinlediğimde elimde resmine içim burkularak bakıyorum..Nasıl burkulmasın ki; yalnız bir gecedeyim ve kalbim senin için deli gibi atarken, en çok olmasını istediğim şey; senin yanında olmak...Omzunu arıyor başım..Ellerini arıyor ellerim..Gözlerini arıyor gözlerim..Sıcaklığını arıyor vücudum..Sesini ve tatlı sözleri duymak istiyor kulaklarım..Seni istiyorum bitanem..Mecnun'un leylasına kavuşmayı istediği gibi, susamışların suyu istediği gibi ve aç kalmışların ekmeği istediği gibi istiyorum seni; kokuna hasret kaldığım güzel sevgili.. Sadece senin benim olmanı istiyorum...

İşte yine soğuk bir gece..Yine özlem dolu satırlar karalıyorum..Zaten başka ne karayabilirim ki..Ölesiye özlerken ben seni; kalemimden hasretten başka ne dökülebilir ki! Hasret benim kaderim olsa demiştim sana..Şu an soğuk ellerimi ısıtacak ellerini tutmayı ne kadar da isterdim..Şu an değil sadece..Her zaman istiyorum seni..

Resmine bakıyorum da; ne kadar da güzel bakıyorsun bana..İçimi saran sımsıcak gülüşün gözlerimden hiç silinmedi ki...Yeşil gözlerine hasret gözlerim hep buluştuğumuz yeri hayal ediyor..Hani seninle o ismini bilmediğimiz ağacın altında otururken senin bana bi bakışın vardı..Onu hayal ederken içim titremekte ve gözlerimden iki damla yaş firar etmekte..

"Seni seviyorum" gibi özel bir kelimeyi söylemekten gurur duyduğum ey güzel sevgili..Gecenin en güzel yerinde bütün güzel dileklerimi sana yollarken ben yine seni hayal ederek, resmine bakarak gecelere akacağım..Seni seviyorum aşkım..Ve bu kelimeyi söylerken dilim asla şaşmayacak..

Son düzenleme:
Cevap: "Dün Gece Resmini Öptüm de Yattım"

harikasın canım benimde gençkızlığımda çok dinlediğim bir şarkıydı ama şimdi bişey ifade etmiyo artık bende..paylaşım çok anlamlıydı emeğine yüreğine sağlık bitanem

Resmine bakıyorum da; ne kadar da güzel bakıyorsun bana..İçimi saran sımsıcak gülüşün gözlerimden hiç silinmedi ki...Yeşil gözlerine hasret gözlerim hep buluştuğumuz yeri hayal ediyor..Hani seninle o ismini bilmediğimiz ağacın altında otururken senin bana bi bakışın vardı..Onu hayal ederken içim titremekte ve gözlerimden iki damla yaş firar etmekte.

:(:(:(:(

Seni seviyorum aşkım..Ve bu kelimeyi söylerken dilim asla şaşmayacak..
bebegım ben zaten cengız hastasıyım..emegıne saglık bebegımm.senı sewıyorumm

Boşuna anasına bak kızını al dememişler :)
annenin yolunda ilerliyorsun gibi geldi bana
paylaşımın emeklerin için teşekkürler
seni seviyoruz benişimm

Boşuna anasına bak kızını al dememişler :)
annenin yolunda ilerliyorsun gibi geldi bana
paylaşımın emeklerin için teşekkürler
seni seviyoruz benişimm

Çok teşekkür ederim ablam evet bunu bazı ablalarımda söyledi annemin paylaşımlarına çok benziyormuş aynı tarz konu açıyormuşuz bu benim için gurur verici bişey çünkü annemin paylaşımlarına düşüncesine bayılıyorum...

Semazen ablam bende seni çok ama çok seviyorum :)
Konularıma bakıp yorum yaptığın için ayrı teşekkür ediyorum

Geri