1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Dünya'nın çeşitli yerlerindeki imzalarımızz.!!

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

• Eyfel Kulesi´nin en üst katında, balkonu çevreleyen korkuluklarin üzerinde,"Gülü bir gün, Felek´i her gün, gülü solana kadar, Felek´i ölene kadar seveceğim" yazıyormuş. • Malum, Londra´nin Greenwich kentinden 0 (sıfır) meridyeni geçer. Temsili olarak duvara metalden bir çizgi çekilidir. Tam o çizginin yanında, duvarda, "Burayı da gördüm ya,artık ölsem de gam yemem! "yazıyormuş.

• Avustralya´daki ünlü Bonde plajını çevreleyen duvarın biryerinde, devasa harflerle, "Nuray ara beni kuşum yazıyormuş.

• Notre Dame Kilisesi´ndeki kulenin en tepesinde, doğu tarafina bakan duvarda koca koca harflerle "T.C. EMİNE" yazısı varmış.

• İsviçre´nin Basel kentindeki en büyük kilisenin duvarında "İbrahim Tatlıses tek tek" yazıyormuş.

• Suudi Arabistan, Medine garındaki istasyonun duvarında, "Tekrar gelecegiz" yazıyormuş. Altinda da, "Osmanlı" imzası varmış.

• Meksika´daki Maya tapınaklarında, en büyük piramitin bir odasının duvarına, "Ne mutlu Türküm diyene!" yazısı kazınmış...

Dünya'nın çeşitli yerlerindeki imzalarımızz.!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın çeşitli yerlerinden gece görüntüleri

Dünyanın çeşitli yerlerinden gece görüntüleri

Dünyanın en güzel şehirlerinden gece görüntüleri. Dünyanın hemeh hemen bilindik ve en güzel şehirlerinden sizlere kareler ve resimler sunacağım melekler. Moskova singapur türkiye londra heryer var umarım hoşunuza gider.
  2. Dünya'nın en pahalı köpeği

Dünya'nın en pahalı köpeği

dünyanın en pahalı köpeği dünyanın en kötü köpeği pahalı atı atlar köpekleri Japonya'da dünyaya gelen köpek yavrusu, sıradışı bir özelliği sayesinde bir anda medyanın ilgi odağı oldu. Sıradan göründüğüne bakmayın, bir özelliği var ki herkes peşine düştü. Fabrika işçisi sahibi 200 bin dolara satmadı. Henüz bir aylık ve oldukça sıradan görünüyor. Ama öyle bir özelliği var ki herkes peşine düştü....
  3. Aklınıza gelen her yerde uygulayabileceğiniz örgüden çeşitli motifler

Aklınıza gelen her yerde uygulayabileceğiniz örgüden çeşitli motifler

Arkadaşlar aklınıza gelebilecek elbise,toka,örtü,battaniye,anahtarlık yada istediğiniz her hangi biryere uygulayabileceğiniz örgüden motfler sizler için... Fikir ve örnekler bizden,yapıp uygulaması siz maharetli ellerden:)
  4. Dünya'nın en romantik dili

Dünya'nın en romantik dili

dünyanın en romantik oyunu Eşinin romantik olmasını isteyen bir çok kadın var.Bu kadınlardan biri de benim:DEşimin romantik olmasını çok isterim ama benim canım kocacım odun geldi odun gider.Ya insan hiç olmazsa evlilik yıl dönümünü hatırlar:DAma yine de hakkını yemeyeyim o gün hatırlamasa başka zaman telafi ediyor.Romantik romantik konuşarak gönlümü alıyor.Ama kolaysa italyanca konuşsun....
  5. Çeşitli Sözler

Çeşitli Sözler

Çeşitli Sözler istiyorum sizden şöyle ortaya karışık anlamlı ve güzel olan çeşit çeşit Çeşitli Sözler olsun :)

Sayfayı Paylaş