1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Dünyanın En Kısa Boylu Kadını Bir Hintli

  Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  dünyanın en kısa boylu kadını dünyanın en kısa boylu kadini kim boyu guinnes rekorlar kitabı ile ilgili bilgiler burada melekler. Guinnes birbirinden ilginç rekor sahiplerini bulmaya devam ediyor melekler. :) Daha önce forumumuzda dünyanın en uzun boylu kadınları konusunu sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz günlerde dünyanın en kısa boylu kadını da Guinnes rekorlar kitabına adını yazdırdı. Bakın dünyanın en kısa boylu kadını kim ?
  [​IMG]

  Hindistan’da yaşayan Jyoti Amge isimli kadın bugün düzenlenen bir törenle, “dünyanın en kısa boylu kadını” unvanını alarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

  Hindistan'ın Nagpur şehrinde düzenlenen törende, Amge'nin boyu Guinness Rekorlar Kitabı Hakem'i Rob Molloy ve Wockhardt Hastanesi'nden Dr. Manoj Pahukar tarafından ölçüldü.

  Hakemler Amge'nin boyunun 62.8 santimetre olduğunu ilan etti.

  18 yaşındaki Amge'nin daha önce yetişkin olmadığı için bu kategoride yarışamadığı ifade edildi. Genç kadın rekorun kendisine geçmesinin ardından gözyaşlarını tutamadı. Ange'den önce dünyanın en kısa boylu kadını unvanı 69.5 santimetreyle ABD'li Bridgitte Jordan'ın elindeydi.
   
 2. HaLLoWeeN*

  HaLLoWeeN* Forum Okuru

  aman tanrım! minicik(=
   
Dünyanın En Kısa Boylu Kadını Bir Hintli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. dünyanın en güçlü kadınıymış

  dünyanın en güçlü kadınıymış

  DÜNYANIN en ağır profesyonel kadın vücut geliştiricisi olan Jana Linke-Sipple isimli Alman kadın, görünüş olarak Terminatör filmlerinin usta oyuncusu Arnold Schwarzenegger’i aratmıyor. 43 yaşındaki Alman kadın, dış görünüşüyle her ne kadar erkekleri korkutsa da, sevgilisinin vücudundaki her kası çok sevdiğini söylüyor. Üst bacak kasları 78 cm olan Sipple’ın, kolları 45 santim....
 2. Dünyanın En Güzel Kadını??

  Dünyanın En Güzel Kadını??

  Yorumlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar.
 3. dünyanın en kısa boylu kadını kimdir ?

  dünyanın en kısa boylu kadını kimdir ?

  Dünyanın en kısa boylu kadınının boyu ve bu kadın hakkında bilgi var mı ?
 4. Dünyanın En Uzun Boylu Kadınları

  Dünyanın En Uzun Boylu Kadınları

  Bu sayfa; Dünyanın En Uzun Boylu Kadınları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her kadın zarif ve uzun boylu olmayı ister. Ancak genetik miras sebebiyle ne kadar isteseler de uzun boylu olamazlar. Yine genetik miras ve bazı genetik bozukluklar sebebiyle de kimi kadınlar normalden fazla uzun boylu olurlar. İşte biz de bu sayfamızda, bu sınırı hayli aşanlardan derlediğimiz...

Sayfayı Paylaş