gebe
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Dünyanın En Kısa Boylu Kadını Bir Hintli

  Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  dünyanın en kısa boylu kadını dünyanın en kısa boylu kadini kim boyu guinnes rekorlar kitabı ile ilgili bilgiler burada melekler. Guinnes birbirinden ilginç rekor sahiplerini bulmaya devam ediyor melekler. :) Daha önce forumumuzda dünyanın en uzun boylu kadınları konusunu sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz günlerde dünyanın en kısa boylu kadını da Guinnes rekorlar kitabına adını yazdırdı. Bakın dünyanın en kısa boylu kadını kim ?
  [​IMG]

  Hindistan’da yaşayan Jyoti Amge isimli kadın bugün düzenlenen bir törenle, “dünyanın en kısa boylu kadını” unvanını alarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

  Hindistan'ın Nagpur şehrinde düzenlenen törende, Amge'nin boyu Guinness Rekorlar Kitabı Hakem'i Rob Molloy ve Wockhardt Hastanesi'nden Dr. Manoj Pahukar tarafından ölçüldü.

  Hakemler Amge'nin boyunun 62.8 santimetre olduğunu ilan etti.

  18 yaşındaki Amge'nin daha önce yetişkin olmadığı için bu kategoride yarışamadığı ifade edildi. Genç kadın rekorun kendisine geçmesinin ardından gözyaşlarını tutamadı. Ange'den önce dünyanın en kısa boylu kadını unvanı 69.5 santimetreyle ABD'li Bridgitte Jordan'ın elindeydi.

   
 2. HaLLoWeeN*

  HaLLoWeeN* Forum Okuru

  aman tanrım! minicik(=
   
Dünyanın En Kısa Boylu Kadını Bir Hintli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. dünyanın en güzel kadını<<<

  dünyanın en güzel kadını<<<

  http://www.funpic.hu/swf/caroline.swf CLEAR HERE e hızlı ve sürekli tıklayın
 2. dünyanın en çekici kadını

  dünyanın en çekici kadını

  çekici resimler dünyanın en güzel kadını dünyanin en güzel kadini dünyanınengüzelkadını dunyanin guzel kadini Başlığa bakıp da sakın bir derginin yaptığı ''yılın en çekici kadını'' anketinden bahsettiğimizi zannetmeyin. Dünyanın en güzel kadını hala Angeline Jolie. Artvin'de yaşayan Cennet Hanım'ın çekiciliği başka yönde. O, iki koluyla metal cisimleri mıknatıs gibi çekmesiyle herkesin ilgi...
 3. dünyanın en kısa boylu kadını kimdir ?

  dünyanın en kısa boylu kadını kimdir ?

  Dünyanın en kısa boylu kadınının boyu ve bu kadın hakkında bilgi var mı ?
 4. dünyada bir kadın bir batında en çok kaç bebek doğurmuş?

  dünyada bir kadın bir batında en çok kaç bebek doğurmuş?

  Acaba sınır ne?Kadın vücudu kaça kadar dayanır? Bir kadın ömrü boyunca kaç çocuk doğurabilir? Guinesse girmiş en büyük rakam nedir?
 5. Dünyanın En Uzun Boylu Kadınları

  Dünyanın En Uzun Boylu Kadınları

  Bu sayfa; Dünyanın En Uzun Boylu Kadınları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her kadın zarif ve uzun boylu olmayı ister. Ancak genetik miras sebebiyle ne kadar isteseler de uzun boylu olamazlar. Yine genetik miras ve bazı genetik bozukluklar sebebiyle de kimi kadınlar normalden fazla uzun boylu olurlar. İşte biz de bu sayfamızda, bu sınırı hayli aşanlardan derlediğimiz...

Sayfayı Paylaş