Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dünyanın en kolay saç örneği modeli yapabilen gelsin

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kızlar bir yerde gördüm paylaşmak istedim. Şimdi diyelim ki sizler uzun saçlısınız ve saçlarınızı bir anda toplamak istiyorsunuz. Acayip bişey buldum. Şimdi sizlere bu görseli sunacağım.
    Peki sizlerde böyle saç toplamak ister miydiniz :D:D:D :eferin::eferin:

*

*

*

*

*

*

*

< Konu Resmi..>

Dünyanın en kolay saç örneği modeli yapabilen gelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişik gelin saçı modelleri

Değişik gelin saçı modelleri

değişik gelin saçı, başı, topuzu, modelleri, 2011 trendleri burada arkadaşlar. Gelinliğiniz ve tüm gelinlik aksesuarlarınız tamam. Peki ya gelin saçı modeliniz? Henüz bir karar veremediniz mi? Tüm modeller birbirinin benzeri ve siz değişik bir model mi istiyor sunuz? O halde buyrun Melek'ler.
  2. 2012 Gelin saç modelleri

2012 Gelin saç modelleri

2012 gelin saç modelleri, uzun gelin saç modelleri, kısa gelin saç modelleri, şekilleri, trendleri, en yenileri, en güzelleri burada arkadaşlar İster uzun, ister kısa olsun, hangi saç tipi olursa olsun, önemli oaln doğru saç modelini yakalamaktır diyor ve bu makalemizde, 2012'nin en güzel ve en trend gelin saç modellerini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. 2012 gelin saç modasında, saç...
  3. Gelmiş Geçmiş En Güzel Rihanna Saç Modelleri

Gelmiş Geçmiş En Güzel Rihanna Saç Modelleri

Bu konu Rihanna nın saç modelleri ve renklerine yer vermektedir. Dünyaca ünlü sanatçı Rihanna, sesi kadar sahne showları, saç modelleri, dövmeleri ve giyimi de oldukça dikkat çeken sanatçıların başında geliyor. Rihanna'nın saç modelleri çok beğeniliyor ve özellikle kuaföre giden bayanların saç kesim tercihlerinde ilk sırayı Rihanna saç modelleri alıyor. Sanatçı saç rengi ve modelini sık sık...
  4. En Güzel Gelinbaşı Saç Modelleri 2014

En Güzel Gelinbaşı Saç Modelleri 2014

gelinbaşı modelleri 2014 gelinbaşı saç modelleri Sevgili melekler, düğünlerde gelinlik kadar gelinin saç modeli de son derece dikkat çeker. Vücut tipine en uygun gelinlik modeline uygun bir şekilde tasarlanan gelin başı sizi son derece şık ve zarif gösterebilir. Düğün öncesi mutlaka prova etmenizi tavsiye edeceğimiz gelin başı modeli için düğün konseptine uygun bir gelin başı seçmeniz en...
  5. En beğenilen gelin saçı modelleri

En beğenilen gelin saçı modelleri

Evlilik tarihi belli olur olmaz özellikle gelin adayları için detaylı bir araştırma başlar. Keyifli ama yorucu bu araştırmalar için de bulunan gelin saçı modelleri, birçok gelin adayı için zor bir karardır. Bana göre şimdi ki gelin adayları daha şanslı diyebilirim. Birçok gelin adayı düğünden önce kuaför de prova yaparak son gün kötü bir süpriz yaşamak istemiyorlar. Prova günün de gelinlik...

Sayfayı Paylaş