Dünyanın en uzun ismine sahip...

mislinay

Yeni Üye
Üye
Dünyanın en uzun ismine sahip...
O, bu dünyada 'tek' olmak istiyordu. Bu yüzden ismini değiştirdi. Şimdi dünyanın 'en uzun isimli' insanı olarak o uzun ismini Guinness yazdırmaya hazırlanıyor...

Henüz 19 yaşında olan çılgınç genç George Garratt, dünyanın en uzun ismine sahip olmak için kendisine öyle bir isim satın aldı ki, ona tüm ismiyle seslenebilmek için iyi bir hafızaya sahip olmak gerek.

İngiltere'de Glastonbury'de yaşayan genç, süper kahramanların isimlerinden esinlenerek kendisine "Captain Fantastic Faster Than Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk And The Flash Combined" ismini 20 dolara satın aldı.

Bir internet sitesinde ismini değiştiren genç, arkadaşlarını çok şaşırttığını ancak büyük annesinin isminden dolayı artık kendisiyle konuşmak istemediğini ifade ediyor.

Kendisi gibi tuhaf isimleri olan insanların katıldığı bir gruba da üye olan genç, yeni ismiyle çok mutlu olduğunu söylüyor.

1984'te Teksas'ta dünyaya gelen Rhoshandiatellyneshiaunneveshenk Koyaanisquatsiuth Williams isimli kız da dünyanın en tuhaf ve en uzun isimlileri arasında bulunuyor.
 

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Cevap: Dünyanın en uzun ismine sahip...

Kendisi mutluysa bize diycek bişey yok
allah dahada mutlu etsin:D
 
Üst