Duru granül matik sabun nasil kullanılır

N

Nesrin9999

Forum Okuru
Duru granül matik sabun nasil kullanılır
Bebek giysileri için duru granül matik sabun nasil kullanılır

Merhaba arkadaşlar ,

Çamaşır makinasında toz granül sabun kullanmak istiyorum granul sabun otomatik çamaşır makinasında nasıl kullanırım kullananlar hangi göze ne kadar koyuyorsunuz miktarını yazar mısınız ayrıca çamaşırları beyazlatmak için ne kullanıyorsunuz ben soda kullanmak istiyorum çamaşır sodasını nasıl kullanabilirim , kullanan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

Merhaba Nesrin ,,
Otomatik çamaşır makinasında granül sabun kullanacaksan eğer düşük dereceler de kullanma öncelikle 50-60 derece yıkama yap ki sabun iyice çözünsün yoksa düşük dereceler de sabun iyice çözülmediği için çamaşırlar da leke bırakabilir . Bunun için yıkama sıcaklığına dikkat et yoksa sabun kalıntıları olur her ne kadar 30 derece de yıkayabilirsiniz diye üzerinde yazsa da sen bakma ona. 40 gr.lık bir paket 1 makina dolusu çamaşırı yıkar aynı zaman da yumuşatıcı etkisi vardır yumuşatıcı kullanmana gerek yok , hassas yıkamaya uygundur bebeğinizin çamaşırlarını güvenle yıkayabilirsiniz, makinanın deterjan gözüne granül sabundan koyun ve 50-60 derece de yıkayın. kolay gelsin.

Geri