Duş başlığı modelleriyle ferah banyo keyifleri

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Duş başlığı modelleriyle ferah banyo keyifleri
Banyo herkes için temizlik açısından hijyen tutulan bölgelerdendir. Birçok kişi için önemi bulunan banyo hijyen sağlayabilmek adına düzenli temizlikten geçirilir. Banyo dekorunda da temizliğe önem verici detaylarla dolu bir dekor tercih ederiz. Seçeceğimiz aksesuar zenginliği de bu yönde olabilmektedir. Kişilerin tercihleriyle banyolar daha özel sahalara dönüştürülebilmektedir. Dekor değişiminde faydalanılan aksesuarlar her sene değişen trend çizgilerle karşımıza çıkabilmektedir. Sıklıkla tercih edilen bir banyo aksesuarı olan duş başlıkları da banyo görünümüyle bütünlük arz eden seçimlerimizdendir. Size bugünkü yazımda başkalık hissini size verecek duş başlığı seçenekleriyle yardımcı olmaya çalışacağım. Farklı renk, şekil ve büyüklükteki duş başlığı modelleri ve kullanım kolaylıklarıyla değişimi kendiniz isteyeceksiniz. Özellikle resim galerime göz attıktan sonra belki de şu an kullandığınız duş başlığının tamamen bir nostalji harikası olduğunu bile düşünebileceksiniz.
2.jpg


Üst resimde gördüğünüz renkli duş başlığı seçenekleri son zamanların en trendleri arasındadır. Farklı renklerle suyun akışında değişik duygular uyandırıcı roldeki bu başlık ile kendinizi iyi hissedebileceksiniz. Banyonuzun değişimi hak ettiği düşüncesindeyseniz sıcaklığı göz önüne alarak su ısısına göre renk değiştiren bu tarz bir başlık tercih edebilirsiniz. Görünümüyle gece banyonuzda duygusal değişim yakalayabileceğiniz bu ürün loşluğuyla sizi ferah banyo keyfine davet edebilecektir. Rengiyle sıcaklık ayarını da görerek hissedebileceksiniz. Kendiniz için seçiminiz olacak bu renkli duş başlıkları geometrik şekil olarak da seçeneklerle mevcuttur. Koçtaş mağaza ziyaretleriyle birbirinden farklı ve son trend duş başlığı seçeneklerinden faydalanma fırsatını yakalayabilirsiniz.
grohe-dus-basligi-bataryasi1.jpg

Üst resimde gördüğünüz tarz modelleri de etrafınızdaki mağazalar arasında banyo ürünü satan yerlerde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bir kısmı sabit duran diğer küçük olanı el ile kullanma kolaylığıyla faydalanabileceğiniz bu duş başlıkları da fonksiyoneldir. İhtiyaç giderme için bire bir diyebilirsiniz. Sizlerin banyo keyfi anlayışınıza göre duş başlığı seçiminiz için pek çok örneği resim galerime ekledim. Kimileri geniş bir duş başlığı salanı ile daha rahat yıkanmak isterken – bunun için kare idealdir şekil olarak-; kimisi daha küçük salandan su gelsin ister. Keyfinize göre tercih gerçekleştirmek için hazır mısınız?

Ledli-Tepe-Dus-Basligi-DT115L-29446-27f22.jpg
yaratıcı-duş-başlıkları-5-1024x809.jpg
yaratıcı-duş-başlıkları-8-1024x768.jpg
 

Benzer İçerikler

Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
755
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
739
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst