Düş Sokağı Sakinleri - Hoşçakal Dünya

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Düş Sokağı Sakinleri - Hoşçakal Dünya
"Hoşçakal dünya... Tekrar arıycam seni... Ve başka bir mavi hikaye anlatıcam...
Bu defa görünen tarafına"

Düş Sokağı Sakinleri - Acılar, sorular ve Yüzler (akor) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Düş Sokağı Sakinleri - Kan Revan İçindeyim (akor) Düş Sokağı Sakinleri - Kan Revan İçindeyim (akor)
kan revan içindeyim akor kan revan içindeyim tab notaları E Dm E Bagislayin beni sevdalarim Dm E Kendimi parçalara ayiramadim Am Alin gidin korkularimi E Saçlarimi ellerinizle oksayin F E Hiçbir ayrilik...
Akor-Tab-Nota 0
Düş Sokağı SakinLeri - AyrıLık (akor) Düş Sokağı SakinLeri - AyrıLık (akor)
düş sokağı sakinleri ayrılık akor ayrılık akor unutmak o kadar kolay mı sandın sana uzaktan bakıyor artık gözlerim düş sokağı sakinleri unutmak o kadar kolay mı sandın AM...
Akor-Tab-Nota 0
Düş Sokağı Sakinleri - Ölümler (akor) Düş Sokağı Sakinleri - Ölümler (akor)
düş sokağı sakinleri ölümler akor ölümler akor düş sokağı Em ölümler çığlak gelir ...
Akor-Tab-Nota 0
Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor) Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)
sevdan bir ateş akor F#m Bm E A Senin alev gözlerin eritse su ruhumu F#m(D) Bm E A Buz olur kesilirim, yanarken içim (2) F#m Bm E A Sesin bir...
Akor-Tab-Nota 0
Düş Sokağı Sakinleri - Acılar, sorular ve Yüzler (akor) Düş Sokağı Sakinleri - Acılar, sorular ve Yüzler (akor)
C Am D G D G Hafifçe ısırılmış bir dünyanın ucundayım mmmm... ) C Am D G D G )2 Ellerim uzanmış düşüyormuşum aaa... ) Bm G C G Acılar yalnızlığımızın ortak aynası olmuş ) Bm G C G )2 Düşlerde gördüğümüz hep o derin anlam ) C G C G Ben...
Akor-Tab-Nota 0