gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Kovan Kuşu

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gözyaşına dök yağmuru düş uçacak bahara doğru
    yollara açılıp konuşacak
    mutlu edeceğim yokluğunu

huyumdur hep ölürüm
    nice aşklara bölünürüm
    ayıptır hep tutulurum
    nice ışıkla korunurum

hüzün kovan kuşu gelmiş

gecenin yanağına konuvermiş ay tenli aşık şarkıma
    karşılık vermiş

dışım içimden gelir
    yani gölgem kendimden
    aşktır ölümden güzel olan
    bak ve gör yaşam düşlerdedir

huyumdur hep dirilirim
    nice dağlardan dökülürüm
    ayıptır hep kararımım
    nice öpüşle aklanırım

hüzün kovan kuşu gelmiş
    gecenin yanağına konuvermiş
    ay tenli aşık
    şarkıma karşılık vermiş

Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Kovan Kuşu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Kuş, Dünya, Kelebek ve Çiçek

Düş Sokağı Sakinleri - Kuş, Dünya, Kelebek ve Çiçek

Döküldü dünden kalan küller Gecenin yeldeğirmeni kollarımdan Ayrıntılar bir bir şekillendi Renk verdi kırılan gülbebekler Yol aldı gençliğim Dağlara kar oldu Uçtu uçtu dünya kuş oldu Bulutlarda kaldı ak şarkılar Gönlüme düşkün oldu yar Düşlerde büyüdü gülbahar Yaşlandı uykum aştı dört duvar Yola aldı gençliğim Kalplere gün doğdu< Uçtu uçtu çiçek kelebek oldu
  2. Düş Sokağı Sakinleri - İlişki

Düş Sokağı Sakinleri - İlişki

Gece indi yine alevlenen büyülere Uyuyan güzel aç kalbimi vurdu Inanmadim hiç akip giden asklara Gel gör ki beni sarkilarimda vurdu Anilar çogalttim mitolojik hikayeler gibi Tanrim bana yeni hüzünler kurdu Acilar biriktirdim kurumayan çiçeklerde Tanrim bana hep yeni yüzler sundu Aklimi yitirdim bir dolunay zamani Tasli denli agir Üzerime yagdi hazan yagmurlari Uzaktaki güzel girdi...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - İkimize

Düş Sokağı Sakinleri - İkimize

Başladığımız yerdeyiz ikimizde Yolların ayrıldığı ve kaybolduğu Akla kara gibiydik zaten Yeni cevabı yok soruların Bazen bulanık bir su bazen berrak gibi görünen Bir dünyaydık yalnızca Artık oyun oynamaya hiç mecalim yok Yaradılışıma aykırıydı herşey Gözyaşlarım beklerdi hep hep bir kenarda Aynı başlangıçlar artık Düşlerin ayrılıp kaybolduğu Akla kara bir arada durmaz Hüzün gelir...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Arayışlar

Düş Sokağı Sakinleri - Arayışlar

Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu Yağmur oldu yasak sevdamız İnatla gurbete doğdu Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde Güneşi hiç göremeden Oynadığımız bir oyundu Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım artık hep aynı varoluşlardan Yitirmekten yitirilmekten Korkudan korkmalardan Aldatmadan aldatılışlardan Hiç almadan hep vermelerden Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım...

Sayfayı Paylaş