Duşakabinli ve küvetli banyo modelleri

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Duşakabinli ve küvetli banyo modelleri
duşakabin modelleri, küvet modelleri, banyo modelleri, banyo dekorasyonu, küvetli banyo modelleri, duşakabinli banyo modelleri

Günümüz de dekorasyona verilen önem gittikçe değer kazanarak bu değerden banyolar da oldukça lüks tasarımları ile nasibini alıyor.

Banyo dekorasyonu, diğer odalara verilen önem kadar değer kazanarak farklı şekiller ile dekore edilen banyolar, estetik bir sunum örneği gösteriyorlar.

Tüm günün stresini ve yorgunluğunu en iyi atabileceğiniz yer olan banyonuzun dekorasyonu size de büyük keyif verecek kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Büyük bir banyoya sahipseniz neler yapabilirsiniz önce bunlardan bahsedelim;

Büyük banyoya sahipseniz o zaman hem küvet keyfinizi banyonuza taşıyabilir hem de daha pratik bir duş alma olanağı sunan duşakabini banyonuz için tercih edebilirsiniz.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg


Vaktiniz genişse ve tüm stresinizi atmak istiyorsanız küvette uzun bir süre banyo keyfini yapabilirsiniz. Aynı banyo da farklı küvet tasarımlarının yanısıra bunun yanın da duşakabin modelleri de oldukça estetik duracaktır.

Bu şekil de büyük banyonuzun da dekorasyonuna katkı sağlamış olacaksınız. Banyoların dekorasyonun da önemli yeri olan fayanslar, mermerler, armatürler, lavabolar duşakabin ve küvet modellerini tamamlayan önemli detaylardan biridir.

Doğru renk, desen ve model seçimin de bulunulduğu zaman dekorasyon oldukça estetik duracaktır.

Duşakabin temizliğini de dert etmeyin duşakabin camı temizliği konumuzu incelerseniz ne kadar pratik bir şekil de camların temizlendiğini göreceksiniz.

Ayrıca oval köşe duşakabin modelleri konumuza da göz atabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
659
*MeleK*
*MeleK*
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
6
Görüntüleme
8K
mavi_kelebek
M
Üst