Düşük bütçe ile de ev dekore edilebilir mi?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Düşük bütçe ile de ev dekore edilebilir mi?
Ev dekorasyonlarında estetik etkiler her ne kadar önemsense de kimi zaman bütçe bakımından düşük gelir ile alacağınız mobilya seçimleriniz ile dekorasyonlarınızda yenilik elde edebilmeniz mümkün. Bugün sizlere sadece geliri iyi durumda olanların değil de kimi zaman geliri düşük olanların da ev dekorasyonlarında çok güzel etkiler bırakabilecekleri dekorasyonlar gerçekleştirebileceklerine şahit olabilmenize imkan sağlayabileceğim. Şimdi öğreneceklerinize hazır olun ve dediklerim ile en ekonomik çözümlü ev dekorasyonlarına evinizde yer açabilin.

56bdaf7b67b0a9291c97d59c.jpg


Üst resime göz attığınız zaman harika bir balkon dekorasyonu ile baş başa kaldığınızı fark ediyorsunuz değil mi? Ev dekorasyonları içinde arada önem verdiğimiz balkonlar için son derece şık bir görünüm için siz de kolları sıvamaya hazır mısınız? Eskilerden bir esinti olan tekli koltuk, duvardaki askılık ve tablo, canlı çiçeklerin varlığı ile bu balkonda küçük de olsa harika bir bahçe görünümü hissettirilmiş gibi. Küçük bahçenizde çay içme tadına yakın bir havayı burada iliklerinize kadar hissedebileceğinizden kuşkunuz olmasın. Hem de son derece uygun ürünlerle elde edilen dekoratifliği hemen her bütçenin yapabilmesi mümkün.

466629a0-32bd-4328-8963-2bd3674b0d91.jpg


Evinizde el emeği ürünlere yer açma zamanı için hazırlık içine girmeye ne dersiniz? Belki boşta kalan bir odanızı genel anlamda el emeği ile elde edilen ve bir milyoncularda bile satılabilen ürünlerden alarak dekorasyon gerçekleştirmeye var mısınız? Duvardaki mini tablolar, tabure, koltuk ve aydınlatma ürünü ile bu odada kendinizi çok iyi hissedeceğinize eminim.

54150599-0d8a-4e22-916f-55651b28f364.jpg


Vintage tarz dekorasyondan kesitleri uygulamak isteyenler içinde üstteki görünüm tarzı dekorasyon model uygulaması denemesinde bulunmaları tavsiye edilebilmektedir. Hoş bir dekoratiflik için üstteki modeli evinizin herhangi bir köşesinde uygulamaya var mısınız?

dekoratif-esyalar.jpg


Enerjisi yüksek bir oda dekore ederken de pastel tonların bol olduğu bir görünüm son derece ideal olacaktır. Hemen herkesin maliyetini oldukça ekonomik şekilde karşılayabileceği döşeme değişiminde kimi zaman becerikli olanlar el ile değişim bile gerçekleştirebilirler. Döşek ya da yer minderi gibi ürün değişimlerinde zevklerine göre kumaş tercihleri ile beğenilebilen görünüme evlerinde yer açabilirler.

renkli-ev-dekorasyonlari.jpg


Zevkine güvenenlerin seçimleri ile dekoratif obje yönünden farklılık içeren birkaç değişim ile bile evinizde yepyeni soluklu oda görünümlerine davetiye çıkarabilirsiniz. Hayatınızı yoluna sokacak olan bu değişimler arasından tercihte bulunmaya ne dersiniz?
 
Geri
Üst