Of yaa benimde bebekle başım belada ben ne yapacam kara kara düşünüyorum yok mu bi hal çaresi evde düşük yapmak istiyorum ama ne yaptı isem olmadı lütfen hor görmeyin kızmayın bana

Moderatör tarafında düzenlendi:
Iyi günler hocam
21 yasindayim ve Ben 1 ay once adetim geçtikten hemen sonra nisanlimla iliskiye girip kizlik zarimi bozdu 4 gün tekrar agrili pembemsi kanamam oldu karnımda şişkinlik olustu suan erken adet gördüm ve 2 gün bile yok denilecek kadar az di sürmedi normalde 6 7 güne kadar sürerdi ne yapmam lazım hocam hamilemiyim

Benzer sorularda tedbirli davranarak gebelik testi yapılmasını öneriyorum. Adetiniz her zamankinden kısa sürmüşse gebelik testi yapın. Bir çok kadın yerleşme kanaması ile adet kanamasını karıştırmaktadır. Yerleşme kanaması adet gibi yoğun olmaz bir kaç damladan ibaret bir lekelenmedir. Bugün hcg testi yaparak gebelik kuşkunuzu giderebilirsiniz.

Iyi günler hocam
21 yasindayim ve Ben 1 ay once adetim geçtikten hemen sonra nisanlimla iliskiye girip kizlik zarimi bozdu 4 gün tekrar agrili pembemsi kanamam oldu karnımda şişkinlik olustu suan erken adet gördüm ve 2 gün bile yok denilecek kadar az di sürmedi normalde 6 7 güne kadar sürerdi ne yapmam lazım hocam hamilemiyim
EĞER REGL OLDUYSANIZ HAMİLE OLMA ŞANSINIZ YOK.

Adet dönemi zaman zaman ileri ve geri gelebilir. Her gecikme gebelik kaynaklı değilidir. Normal adet olmuşsunuz . Yinede düşük yaptığınızı düşünüyorsanız bir kadın doğum uzmanına görünün yapılacak muayene düşük yapıp yapmadığınız hakkında bilgi verecektir.

Adetim 2 gün geçince test yaptım 18.41 çıktı sonra kanama oldum tekrar test yaptım 0.1 çıktı şimdi ben hamilemiyim değilmiyim ne yapmam gerekiyor???

Merhaba, muhtemelen kimyasal gebelik geçirmişsiniz. Son değeriniz gebelik lehine değil. Yani hamile değilsiniz. Bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Meraba hocam 12 gün önce nişanlımla ilişkiye girdik bi defa içime boşaldı yarim saat sonra ertesi gün hapı kullandım yaklaşık bi saat sonra tekrar ilişkiye girdik hamile olmaktan korkuyorum düğüne daha zaman var çünkü . Cevabınızı bekliyorum

Geri