Düşük Hapı Ru 486 ile ilgili bilmeniz gerekenler

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Düşük Hapı Ru 486 ile ilgili bilmeniz gerekenler
Düşük Hapı Ru486 ile gebeliği sonlandırma ilacı hakkında bilgiler


Sitemize en fazla gelen yorumlardan birisi gebeliği sonlandıran düşük hapı ru486 ile ilgili ama biz bunları çok fazla sizlerin önüne çıkartımyoruz. Değerli arkadaşlarım Dr Alper Mumcu'ya buradaki konudan çok fazla yorum gelmiş ve kendisi bu hapı sizler için araştırmış. Hocam Hamileliğimi sonlandırmak istiyorum bunun için bir ilaç var mı Düşük hapı Düşük İğnesi var mı şeklinde çok fazla soru gelmiş ve kendisi araştırarak bunun düşük hapı ile mümkün olduğunu ifade etmiş.

DÜŞÜK HAPI RU486 FRANSADA AVRUPADA SATIŞTA

Düşük hapı ikibinli yılların öncesinde başka Fransa ve tüm avrupa ülkelerinde hatta ikibinli yıllardan sonra hale hazırda da Abd de satılıyor ama güvenirlir mi orası muamma tam anlamı ile yüzde yüz güvenilir denilemiyor. Ru 486 hapının yan etkileri nelerdir bu bile tam bir muamma arkadaşlarım.

hamileliği sonlandıran hap.jpg

DÜŞÜK HAPINI EN ÇOK FRANSA VE ÇİN KULLANIYOR SATIŞI SIKINTILI

Düşük hapını dünyanın en büyük nüfuslarından birisi olan Çin başta olmak üzere Fransa kullanıyor. Ama öyle türkiyedeki gibi eczanelere giderek bu hapı verin alın parasını şeklinde alamıyorsunuz. Hatta bazı ülkeler bunun kontrolü için hapların kutularının üzerine numara basıyorlar ve hangi doktor ya da klinik yazdı satın alındı biliniyor.

Mifepristonun Ru 486 Abd tarafından uzun yıllar kullanımı için onaylanmamış ama daha sonradan kullanımına karar verilmiştir.

DÜŞÜK HAPI RU-486 ORİJİNAL Mİ FİYATI NEDİR TÜRKİYE'DE VAR MI BİLMENİZ GEREKENLER

Arkadaşlarım şimdi olayın orijinal olup olmadığından önce eğer çok önemli bir durumda iseniz ve gebeliğinizi sonlandırmanız gerekiyor ise bu hapın satışını yapan yerler tabiki var. Ha güvenilir mi bence hayır. Türkiye de evlilik öncesi ilişkilerde yaşanılan olası hamile kalma durumlarında insanlar yöneliyorlar mı tabiki yöneliyorlar. Alıyorlar mı alıyorlar. Ama orijin mi bilen yok fiyatını ise net yazamıyorum kör tuttuğunu öpüyor desek doğru olur. Ha yurt dışında yaşayan bir yakınınız var ise ve bu kadar sıkı verilen ilaca ulaştı ise belki olabilir ama Türkiyede satışı kesinlikle yasak.

DÜŞÜK HAPI RU486 BAŞARI ORANI %60-92 ARASINDADIR
DR Mumcunun yaptığı araştırmada bu hapın hamileliği sonlandırma olasılığı yüzde 60 iken, rahimde eğer hamilelikle ilgili kasılmalar başlamış ise oran %92 ye kadar çıkıyor diyor ve ekliyor. Ancak 7 haftalığa kadar olan gebelikler için geçerlidir diye de ekliyor.

DÜŞÜK HAPININ BAZI YAN ETKİLERİ ŞU ŞEKİLDE SIRALANMIŞ ARKADAŞLARIM

karın ağrısı ve ani kramplar
inanılmaz bulantı
baş ağrısı
kusma
ishal
baş dönmesi ve diğer düşük oranda etkileri varmış

E,n çok yüzde 97 oranı ile kişilerin karın ağrısı ve ani kraplar gördüğü %67 sinde bulantı %32 oranında başağrısı ve kusma ve ishal durumunun gözlendiği görünüyor. Bu etkileri baya olumsuz gibi geldi banada.
 
Üst