Düşük kanaması mi korkuyorum

Ü

Üzgünnnkiz

Forum Okuru
Düşük kanaması mi korkuyorum

Düşük kanaması mı yaşıyorum nasıl anlarım düşük kanaması yaşayan kadınlar melek kadınlar kulübü forum

Merhaba sevgilimle adetim bittikten iki gün sonra sadeec öpüştük oda esofmanimin üstünden vajinami elledi kıyafetlerimiz asla çıkmadi bugün yani olaydan 13 gün sonra adetime 10 gün kala az bı kanamam oldu ama adet kanamasi Gibi de değil di acaba düşük kanaması olabilir mi çok korkuyorum bana lütfen yardım edin @SadmiN abla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada adetten önce oldu dediğin kanama kaç gün sürdü hayatım yoğunluğu nasıldı ?

Bu arada adetten önce oldu dediğin kanama kaç gün sürdü hayatım yoğunluğu nasıldı ?
Abla dediğim gibi sevgilim le sadece öpüştük sürtünme dahi olmadı kıyafetlerimiz asla çıkmadi ama abla valla bir kaç dakika sürdü sonra kesildi daha çok akıntı gibiydi ama abla şey annem ben babam Corona olduk babam yoğun bakımda bizde evdeyiz yani on gundur aşırı derece de stres altındaydim acaba diyorum stres mi sebep oldu dedim

Hayatım nası olcak peki yani sürtünme bile olmamış hamilelik diye nasıl düşünürsün ? Bu nasıl bi kafa yapısı anlamış değilim. Bu şekilde hamile kalamazsın. Korona olmuşsun ilaç kullanmışsın stres altına girmişsin tabiki adetin değişecek kesinlikle ve kesinkes hamilelik yok böyle saçma şey olmaz.

Hayatım nası olcak peki yani sürtünme bile olmamış hamilelik diye nasıl düşünürsün ? Bu nasıl bi kafa yapısı anlamış değilim. Bu şekilde hamile kalamazsın. Korona olmuşsun ilaç kullanmışsın stres altına girmişsin tabiki adetin değişecek kesinlikle ve kesinkes hamilelik yok böyle saçma şey olmaz.
Abla hiç adet kanına benzemiyor du erkek arkadaşım esofmanimin üstünden elini vajinama dehdirdi o kanda bana değişik gelince ne yazık ki cok korktum abla @SadmiN

Yok hayatım yok kafanda ne yaşıyorsun bilmiyorum ama bunları çıkart kafandan böyle salakça saçma bişey olur mu ? Sıkıntı yapma hamilelik yok.

Yok hayatım yok kafanda ne yaşıyorsun bilmiyorum ama bunları çıkart kafandan böyle salakça saçma bişey olur mu ? Sıkıntı yapma hamilelik yok.
Abla annem babam ben covid pozitifiz babam yoğun bakımda biz evde karantina dayız on günde on yıl yaslandim sürekli babamdan iyi bı haber alabilecek miyiz diye bekliyoruz acaba diyorum bu kadar ağır bı stres ara kanamaya sebep olir mu

Hayatım hem çok yoğun bir stres hem de koronadan dolayı yoğun şekilde ilaç tüketimi sendeki adet döngüsünü kesinkes değiştirmiştir olur tabi hayatım daha ne yaşayacaksın ? Sağlık diliyorum hastalarınıza.

Geri