Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

düşük yapıldığı nasıl anlaşılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Gebe olduğumu yeni öğrendim.Ancak etrafımda çok fazla düşük yapmış olan kadın var ve bu da beni etkiliyor.Acaba düşük yaptığımı nasıl anlarım kendi kendime?

düşük yapıldığı nasıl anlaşılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte dünyanın ilk bilgisayarı ve nasıl yapıldığı..

İşte dünyanın ilk bilgisayarı ve nasıl yapıldığı..

Bilgisayar tarihçesine bir göz atarsak, bilgisayar fikrinin çok eskilere dayanmadığını görürüz. Daha 1830′larda Charles Babbage (1792-1871) fark makinesini ve ardından analitik makineyi yapmasıyla hesaplama işlerinin elektro mekanik araçlara yaptırılması ve sonuçların elde edilmesi görüşü doğmuştu. Charles Babbage yaptığı bu makineler ile başarılı sonuçlar elde edememesine rağmen,...
  2. Bronz makyajının nasıl yapıldığını biliyor musunuz

Bronz makyajının nasıl yapıldığını biliyor musunuz

Bronz makyaj Bronz makyaj Tek bir adımda güneşin altın rengini yüzünüze ve vücudunuza taşıyan fondöten ve pudralar, kolayca kalıcı bir bronzluk sağlayan hızlı bronzlaştırıcılar ve son dokunuş için pırıltılı kremler. En yeni kozmetik ürünleri, bronzluk hayalinizi güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan da gerçekleştirmeniz için adeta ambalajda sunuyor. Bronz bir tenin güzelliği...
  3. Hatim Yapıldıktan Sonra Nasıl Dua Edilir ?

Hatim Yapıldıktan Sonra Nasıl Dua Edilir ?

Hatim Duası Yapılışı Hatim Duası Nasıl Yapılır Örnek Sevgili melekler, özellikle Ramazan ayında bolca yapılan Hatm-i Şerif 'lerin ardından bildiğiniz gibi hatim duaları yapılır. Bilmeyenler için bu sayfamızda Hatim Duası Nasıl Yapılır Örnek bir duayla göstermek istiyoruzsizlere... Amin! Elhamdu lillahi rabbi’l-alemin, ve’l-akibetu lil-muttekin va’s-salatu ve’s-selamu ala seyyidina...
  4. Büyü yapıldığını nasıl anlarım?

Büyü yapıldığını nasıl anlarım?

İmam-ı Rabbani hazretleri buyuruyor ki: Büyü yapmak, küfre en yakın olan, en kötü haramdır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Müslüman büyü yapmaz. Allah saklasın, imanı gittikten sonra büyü tesir eder.) [c.3, m.41] İmam-ı Nevevi hazretleri buyuruyor ki: (Büyü yaparken, küfre sebep olan kelime ve iş olursa, küfürdür. Böyle bir kelime ve iş olmazsa, büyük günahtır.) Hadis-i şeriflerde buyuruldu...
  5. Düşük şüphem var ne yapmalıyım?

Düşük şüphem var ne yapmalıyım?

Görülen belirtirler arasında ilk sıraya kanamalar yazılmalıdır. Her düşükte mutlak surette görülen bir durumdur ve zaman zaman gerçekleşen, olağan kanamalar ile karıştırılabilmektedir. Birçok anne adayı gebeliği boyunda en ufak bir kanamada dahi hastaneye koşuyor olsa da bu duruma özen göstermeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra kanama ile birlikte görülen ağrılarda düşük...

Sayfayı Paylaş