Düşük yapmış olabilirmiyim düşük yaptığımı nasıl anlayabilirim

Mevsim12

Yeni Üye
Üye
Düşük yapmış olabilirmiyim düşük yaptığımı nasıl anlayabilirim
Düşük mü yapıyorum nasıl anlarım düşük yaptığımı nasıl anlarım düşük yaptığınızı nasıl anladınız ?
Uzun zamandır eşimle çocuk istiyoruz bu ay adetim 2 gün gecikti 2 gün içinde beyaz akıntı ve pembemsi leke geldi daha sonra pembe gibi parlak kırmızı renkte adet görmeye başladım. 3. Gün akşam pıhtıyla birleşik et parçası geldi düşük yapmış olabilirliyim. İçimden bir şeyin kopup geldiğini ve ağrıyla bi şeyin düştüğünü hissettim sonrasında bi rahatlama geldi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar düşüğün böyle olduğunu düşünmüyorum belki de yerleşme kanamasıdır hiç test yaptın mı hayatım iki gün geçmiş test ne diyor sonuç olarak ? Artı et parçasını net olarak gördün mü pıhtı şeklinde miydi ?

Selamlar düşüğün böyle olduğunu düşünmüyorum belki de yerleşme kanamasıdır hiç test yaptın mı hayatım iki gün geçmiş test ne diyor sonuç olarak ? Artı et parçasını net olarak gördün mü pıhtı şeklinde miydi ?
Test yapamadım. evet net gördüm Pıhtıyla düşen parça birleşikti

Hayatım düşük yapmış ta olabilirsin lütfen test yap eğer testin sonucu negatif ise, düşük yapmış olma ihtimalin var demektir. Test yap hayatım test. Şu anda hamilelik belirtileri ile ilgili herhangi bir şey yok değil mi sende ?

Hayatım düşük yapmış ta olabilirsin lütfen test yap eğer testin sonucu negatif ise, düşük yapmış olma ihtimalin var demektir. Test yap hayatım test. Şu anda hamilelik belirtileri ile ilgili herhangi bir şey yok değil mi sende
Hayatım düşük yapmış ta olabilirsin lütfen test yap eğer testin sonucu negatif ise, düşük yapmış olma ihtimalin var demektir. Test yap hayatım test. Şu anda hamilelik belirtileri ile ilgili herhangi bir şey yok değil mi sende ?
İştahsızlık var sadece

Geri