Düşükte gelen parçalar nasıl olur kadınlar ?

A

anneyimbenanneyim

Forum Okuru
Düşükte gelen parçalar nasıl olur kadınlar ?
Düşükte gelen parçalar nasıl olur ? Et parçası mı düşüreceğim ?

Ahh ahh nereden başlayayım ne edeyim bilemiyorum. Geçtiğimiz ay ben hamile kaldığımı öğrendim bu benim ilk bebeğimdi... i ne oulyor bilemiyorum doktorlar da çare bulamayacaklar mı bebeğim düştü dedi doktor bugün bana öylesine söyledi şuradan bi çay ver dermiş gibi yahu giden can caaaan benim canım ağlaya ağlaya bitirdim kendimi eşim teskin ediyor ama ne bileyim düşmüş işte. Bhcg testi güzel gidiyordu sonradan düşünce acile gittik özel doktorumuz geldi ve malesef kaybetmişiz bu bebeği dedi. Rabbim bana, benim gibi olan tüm anne adaylarına sabırlar ihsan etsin. Artık yapacak bir şey yok ama bende kanama falan başlamadı doktorum başlayacak dedi düşükte gelen parçalar nasıl olur kızlar et şeklinde mi gelecek şimdi düşükte 2 aylık bebeğimin kendini görür isem ne olacak kafayı sıyırıyorum yardım lütfen kızlar yardım bana bi akıl verin lütfen

Düşükle birlikte kanamalar ve et parçası gelebilir düşükte gelen parçalar pıhtı şeklinde ve koyu şekilde kanlı olacaktır. Neden düşük olan yeri vakumla almadılar onuda anlamış değilim. Allah sana senin gibi olanlara sabırlar versin ama o doğacak olsa zaten doğardı hayatım bu kadar karamsar olma bi dahakine olur inşallah.

Düşükle birlikte kanamalar ve et parçası gelebilir düşükte gelen parçalar pıhtı şeklinde ve koyu şekilde kanlı olacaktır. Neden düşük olan yeri vakumla almadılar onuda anlamış değilim. Allah sana senin gibi olanlara sabırlar versin ama o doğacak olsa zaten doğardı hayatım bu kadar karamsar olma bi dahakine olur inşallah.
Beta düşüyorsa işlem yapmıyorlar arkadaşımdan biliyorum bekliyolar kendisi düşsün sonra kontrol ediyolar parça kaldımı diye

Geri