1. Onurlu_Deniz

  Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  528
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0

  Düşünce Kontrolü Telepati Nedir Nasıl yapılır

  Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

  telepati nedir telepati nasıl yapılır kurmak nasıl kurulur nasil yapilir Düşünce Kontrolü Telepati Nedir Nasıl yapılır

  Düşünce kontrolü, telepati nedir nasıl yapılır? Telepati kurma nasıl yapılır.. Bildiğimiz gibi telepati bir başkasının düşüncelerini okuyabilme, düşündüklerini anlayabilme ve belki de düşündüklerinde etkili olmaktır. Bikaç örnek vererek detaylandıralım ve açıklayalım..
  *Tesadüf Sandıklarımız
  *Düşünce Nakli …..

  TESADÜF ZANNETTİKLERİMİZ

  Uzun bir süredir görmediğiniz bir arkadaşınızın birden aklınıza gelmesi ve onunla kısa bir süre sonra yolda karşılaşma¬nız, telefon çaldığında kimin aradığını önceden hissetmeniz, karşınızdaki bir kişinin aklından geçenleri bir anda farketmeniz, ilk defa karşılaştığnız bir kimsenin genel karakteristik durumuyla ilgili tahminlerde bulunabilmeniz, çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda kısmen de olsa neler düşündüklerini algılayabilmeniz v.s.
  İşte bunlar günlük yaşantınızda kullandığınız telepati yeteneğinizin bir sonucu olarak karşınıza çıkmaktadır. Fakat bir çoğumuz yukarıda saydıklarımıza benzer tecrübelerle karşılaştığımızda bütün bunları “tesadüfle açıklamaya çalışırız. Oysaki bütün bunlar “tesadüfün değil, “Telepati’nin bir sonucu olarak karşımıza çıkmaktadır

  DÜŞÜNCE NAKLİ

  Telepati en genel tanımıyla bir düşünce nakli işlemidir. Bir kimsenin zihnindeki herhangi bir düşüncenin, bir başkası tarafından algılanmasına Parapsikoloji’de Telepati adı verilmektedir. Telepati esas itibariyle basit bir işlemdir ve bunun esrarengiz hiç bir tarafı yoktur. Bu işe zaman ayıran ve birazcık gayret gösteren herkes, bu yeteneğin mevcudiyetini kendi kendine kanıtlayabilir.
  İçinizdeki her türlü şüphe, tereddüt ve karamsarlık duygularını bir kenara bırakın. Bu tür duygular zihninizin dağılmasına ve konsantrasyonunuzun bozulmasına sebebiyet verirler. Bu nedenle telepati alanında neler yapabileceğinizle ciddi bir şekilde ilgileniyorsanız; o veya bu şekilde içinizdeki tüm şüpheleri kendi arzu ve gayretinizle bir tarafa itmeniz gerekir. Çünkü şüphe telepatideki başarınıza büyük bir engel oluşturur.

  TELEPATİK ALGILAYIŞ

  Telefon çaldığı zaman ahizeyi elinize almadan önce 5-10 sn durun ve kimin aradığını önceden tahmin edin. Eğer belli bir kimseden telefon bekliyorsanız bu telefonu çalışmanıza dahil etmeyin. Gün içinde çalan bütün telefonları önceden tahmin etmeye çalışın ve bir gün boyunca kaç telefon geldiğini, buna karşılık önceden kaç tanesini önceden algılayabildiğinizi not edin. Bu notlarınızı atmayın bir kenarda biriktirin. Her güne bir tarih verin ve çalışmalarınızın nasıl gittiğini kendi kendinize kontrol edin. İlerleyen günlerde hissedilir bir oranda tahminlerinizin sayısında bir artışın meydana geleceğini göreceksiniz.
  Bazı günlerde telepatik algılayışlarınızın bir diğer güne nazaran daha fazla ya da daha az olduğunu tespit ederseniz, bu o günkü psikolojik halinize bağlı olabileceği gibi aynı zaman da Biyoritmleriniz’e de bağlı olarak değişim göstermiş olabileceğini unutmayın. Fiziksel, zihinsel, duygusal ve sezgisel olarak bir günümüzün bir diğer günümüze uymamasının nedenle¬rinden biri de söz konusu ettiğimiz Biyoritmleriniz’den dolayıdır.
  Telefonla yapabileceğiniz bir diğer alıştırma da, aklınıza birisi geldiğinde onu arayıp o sırada sizi düşünüp düşünmediğini sormaruzdır. Zihninizdeki düşüncelerin ne kadar sık olarak sizden kaynaklanmadığını, onları telepatik olarak aldığınızı farketmek sizi bir hayli şaşırtacaktır.
  Ancak gelecek telefon faturası sizi daha fazla şaşırtabilir… Dikkatli olun… Bu nedenle telefon yerine çalan kapılarınızı da bu alıştırmanın içine dahil edebilir ve kapınızın zili çaldığında kimin gelmiş olabileceğini önceden algılamaya çalışabilirsiniz…
  Halk arasında “aklıma gelen başıma geldi” diye bir söz vardır… İşte siz bunu tespit etmeye çalışacaksınız… Bakalım ne kadar aklınıza gelen, başınıza geliyor?… Bunu yaşamınızın her anında gözlemleyebilirsiniz…

  KARŞILIKLI TELEPATİK ALIŞ – VERİŞ

  Sakin, sessiz bir odada seçmiş olduğunuz bir arkadaşınızla birlikte karşılıklı gelecek şekilde oturun. Çalışma öncesinde ılık bir banyo yapmanız faydalı olacaktır. Eğer buna o anda imkan bulamadıysanız hiç değilse ellerinizi yüzünüzü mutlaka yıkayınız.

  Arkadaşınız hoşlandığı bir meyveyi zihninden seçsin. Sadece onu düşünsün ve seçmiş olduğu meyveye konsantre olsun. Arkadaşınız meyvenin ismini zihninde bir kaç kez tekrar-lamalı ve aynı zamanda o meyveyi zihninde canlandırmalıdır.
  Örneğin, “erik” kelimesini zihninde bir kaç kez tekrarladıktan sonra, eriğin yuvarlaklığını, açık yeşil rengini ve görüntüsünü gözünde canlandırarak size zihinsel olarak bu imajları göndermelidir. Aynı zamanda onun ekşiliğini de hissetmelidir…

  Arkadaşınızın düşünce yoluyla gönderdiklerini alacak şekilde zihninizi temizleyin. Zihninizi mümkün olduğu kadar sakin ve boş tutmaya özen gösterin. Genellikle zihninizde ilk beliren sezgileriniz size doğru cevabı verecektir. Bu telepatinin çok önemli bir prensibidir. Zihninizde beliren cevaplar üzerinde mantık yürütmeyin. Sadece sakin, kendinize güvenli bir zihin hali içinde, içinize doğacak cevabı bekleyin.

  Arkadaşınız 1 dakika boyunca seçmiş olduğu meyveyi düşünürken, sizde bu süre içinde algıladığınız meyveyi bir kenara not edin.
  Sonra arkadaşınız başka bir meyve seçsin ve siz tekrar bunu algılamaya çalışın. Toplam beş adet meyveyi telepatik olarak algılamaya çalıştıktan sonra cevaplarınızı kontrol edin. Sonuçlar pek iyi değilse, hem alanın hem de gönderenin aynı derece kusurlu olduğunu unutmayın. Bunun sebebi çok az uygulama yapmış olmanız olabilir. Bu alıştırmayı zaman buldukça tekrarlayın.
  İlk denemelerinizde mümkün olduğu kadar basit imajlar üzerinde çalışmalarınızı sürdürün.

  Örneğin: Bitkiler, çiçekler, renkler ve sayılar ilk uygulamalarınız için en ideal çalışma imajlarınız olabilir. İlerki çalışmalarınızda birbirinize çeşitli objeler, kelimeler hatta cümleleri bile zihnen kolaylıkla yollayabilirsiniz. Ancak unutmayın. Telepati yeteneğinizin gelebilmesi; yapacağınız düzenli çalışmalara ve uygun çalışma arkadaşlarınıza bağlıdır. İlk denemelerde başarılı olamazsanız, hemen pes etmeyin. Çalışmalarınız başarıyı da beraberinde getirecektir. Pratiklere devam edin…
  Eğer belli bir süre çalışıp da başarı elde edemezseniz, çalıştığınız arkadaşınızı değiştirin. İlk başta aranızda sevgi ve sempati bağı bulunan kişileri seçmeniz daha İyi bir algılayıcı olmak için birinci adım, şuurlu zihnimizi sakinleştirmeyi öğrenmektir. Bu çalışmalar oyun gibidir. Onlardan zevk almasını bilmelisiniz. Her hangi bir alıştırma üzerinde çok zaman harcamayın. Aynı alıştırmayı tekrar takrar yapmak yerine, çabucak birinden diğerine geçmek daha iyidir.
  Kaygısız bir tutum büyük başarılara götürür…
  Bu bakımdan alıştırmaları kesinlikle kendinizi zorlamadan, rahat ve huzurlu bir zihinle yapmalısınız. Sizi başarıya yaklaştıracak en önemli etkenlerden biri budur. Telepati çalışmalarına “ya yaparım, ya ölürüm” tutumundan çok; hevesle ve “nasıl yapacağımızı görelim bakalım” tarzında bir tutumla yaklaşın.
  Yorgun ya da keyifsiz olduğunuz zamanlar kesinlikle alıştırma yapmayın. Sıkıntı, stres ve her türlü heyecansal halleriniz; Duyular Dışı Algılamalarınız’ın su üstüne çıkmasına engel oluşturur. Bu nedenle mümkün olduğunca sakin bir şuur hali içinde çalışmalarınızı sürdürün…
  Parapsikoloji Laboratuvarlan’nda yapılan çalışmalarda, Duyular Dışı Algılama alıştırmalarını sakin bir zihinle yapma¬yan araştırmacıların psişik güçlerini, yanlış cevaplar verecek şekilde kullandıkları tespit edilmiştir. Bu durumlarda insanlar, psişik yeteneklerini çalışmaya katmadan, rast gele yaptıkları tahminlerin ötesine geçememişlerdir.
  Telepatik alış herhangi bir kimsenin zihninden geçen duy¬gu ve düşünceleri hissedebilmektir. Telepatik alış, özellikle duygusal olarak birbirlerine yakın olan kişilerin arasında çok daha kolay ortaya çıkabilmektedir. İnsanlar arasındaki sempati, telepatik alış verişi kolaylaştıran en önemli etkenlerin başında gelmektedir.
  Yaşam içinde karşınızdaki bir kişinin ne düşündüğünü ya da ne hissettiğini telepatik bir algılayışla ve hiç bir çaba gös¬termeden, bir anda hissettiğiniz birçok anlarınız olmuştur. Kendiliğinden ortaya çıkan bu telepati yeteneğinizi dilerseniz geliştirebilmeniz mümkündür…

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  bana cok oluyor bu özellik aslında
   
 3. Onurlu_Deniz

  Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  528
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  aslında farkında olmadan yapıyoruz.. ben farkında olarak denemeye çalışıyorum bakalım....
   
 4. LosAngeles

  LosAngeles Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  12 Eylül 2009
  Mesajlar:
  36
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Bir kere tam istediğim gibi telepati ile ileştişime geçmiştim.Arkadaşımla sınıftaydık.Ders dinliyorduk.Ama ben dersi dinlemektense bunu bir deneyeyim dedim.Ve arkadaşımla benim başımın üstünde beyaz bir ışık belirdi.Ve o ışık beni ona doğru çekiyordu.Yani ben sabit oturuyorum ve hareket etmediğim halde özellikle başımdan ona doğru çekiliyordum.Ve aklımdan bişeyler geçirdim.Ders bittiğinde söylemeden bana tahtaya yazmıştı.Ve tam aklımdan geçirdiğim şeyleri yazmıştı.Tabii bu yıllar önceydi o zaman ilkokuldaydım.Bir daha ta ki bu zamana kadar üstünde durmadım.Hala orada bir yerlerde ve bazen bu sayede istediğimi yaptırabiliyorum.Ama tam olarak istediğim gibi konuşma tarzında bunu yapamıyorum.İnternette ve kitaplarda nereye baksam genelde aynı egzersizler var.
   
 5. Onurlu_Deniz

  Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2008
  Mesajlar:
  528
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  baya güzel bir tecrübe olmuş o yaşta bende deneyeim diyorumda fazla konsantre olamıyorum ama uğraşcam zamanla

   
 6. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Banada çok oluyor bu biz arkadaşlarla sürekli yapıyoruzda onlar bana çok şaşıyorlar.Doğuştan Beyin Okuyanım sanırım asdğf
   
 7. gargoyle

  gargoyle Forum Okuru

  düşündüğüm bir kişiyi her düşünmemden sonra olmadık yer ve zamanlarda karşımda görüyorum aslında düşünmek ve görmek istediğim biri değil sadece bir süre aklımdan geçiyor ve sonra bi bakıyorum ki karşımda ve sadece bir kişide oluyor. her aklımdan geçişinde oluyor.başka bir şehire gidiyorum örneğin giderken aklıma geliyor ve orda onu görüyorum. benzer bişey yaşayan var mı yardımcı olursanız sevinirim
   
 8. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  benimde bi arkadaşım var. onunla daha tanışalı 3 ay oldu ama aramızda tuhaf bi etkileşim var. onun düşündüklerini hissediyorum ve anlıyorum oda benimkileri. hep aynı şeyleri aynı anda düşünüp aynı anda söylüyoruz.. ama sıradan konular değil çok uç konular. tam düşünüyorum ona söylüyorum oda ağzı bi karış açık aynen diyo. belki bira ayıp ama ay haliiz bile geciktiğinde beraber gecikiyor ve aynı gün oluyoruzz.. bunu birilerine söyleyince bize deli gbi bakıyolar.. kendimizi tuhaf hissediyoruz.ve bunu geliştirmeyi istediğimiz zaman düşüncelerimizi gndermek istiyoruz yardımcı olabilecekler varsa lütfen :)
   
 9. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  mesafeler önemli değil

  bu sevgilimle yaşadığım bir deneyimdi. aramızda güçlü bir etkileşim vardı. yani düşüncelerimizi konuşmadan anlatıyorduk birbirimize. birgün farklı birşey denemek istedim. ikimiz farklı şehirlerdeydik ve ben o gün konsantre olup bir yandan sürekli onu düşünerek bir şarkı tutturdum dilime sessiz sessiz mırıldandım gün içerisinde. akşam sevgilim beni aradı ve sohbet esnasında durdu ve bana bütün gün bir şarkının (yani benim içimden mırıldandığım şarkının) diline dolandığından bahsetti. çoook şaşırmıştım yani telepati de mesafelerde önemli arkadaşlar.
   
 10. isyankar78

  isyankar78 Forum Okuru

  banada oluyo bu anlattıklarının hepsi
   
 11. aşkın....

  aşkın.... Forum Okuru

  arkadaşlar...tuhaf ama..ben gerçekten bu tele pati olayına inanıyorum....düşünsenıze...bır odada..yanlız..oturmuşum...arkadaşım...yurt dışında..hayal gücümü kullanarak...beynımı bır cep telefonu..modunda canlandırdım...arkadaşıma ..aynen yazdığım not şu..ben senı çok özledım...benı aramanı istıyorum..hemde şimdi...hemen acıl...mesajı..gönderdım...sonra aynı yolla ben düşünmeden..hanı gerçekte cep telefonundan rapor gelırya..gönderıldi..aynı şey sangi beynimin içinde canlandı ve gönderildi dıye cevap geldı..inanın..aradan bırdakka keçmeden..arkadaşım aradı..ona bu durumu anlatmadım..neden aradın dedım bana ..içinden sesını duymak hal hatır sormak geldı dedı...işte..TELAPATİ.BUDUR DEDIM...bukonuda benı eğitecek uzman varsa..TARIHE GEÇERIM..VALLA
   
 12. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  ben bazen babamlar tavla oynarlarken zarlarını atmadan biliyorum(3-2gibi)buda telepati sayılabilir mi?
   
 13. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  benim muhammet dye arkadaşım var biz önla çok denedim ama şans eseri akşlım dajkileri biliyo. bu enerji işlerini çok merak ediyorum ama bizim mal arkadaşım bi boktan çaktığı yok hep flimlerden iZLEYİPLE SÖLÜYO MK AMA BEN GERÇEKTEN ŞU ENERJİ İŞLERİNİ ÇÖZDÜM MESELA ARKADAŞIM BANA BŞİŞEY DEMEDEN BEN TAHMİN EDİYORUM
   
 14. güzel gozlum

  güzel gozlum Forum Okuru

  düşünce kontrolü

  benim üç yıl önce çok sevdiğim ve severek ayrildigim tek sevdiğim le aramızda telepatik düşünce vardı üç yıldır ayriyiz hala çok bunaldigimda onu o kadar düşünüyorum ki o kadar ozluyorum ki ertesi günü bana msj atıyor "iki gündür seni çok düşünüyorum iyisindir umarım diye bi msj şok oluyorsunuz ama öyle bu yüzden bunu araştırmaya karar verdim ve bir kez daha inandım
   
 15. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Bu herkeste olacak ancak 21 aralık 2012 de foton kuşağına girdikten sonra
  Bu olay şu şekilde olacak:
  Altı gün içinde Dünya’nın tamamen değişeceği iddia ediliyor

  Foton Kuşağının merkez alanına girilmesiyle birlikte yaşanılması beklenen fiziksel ilk etkileşimler ise şu şekilde sıralanıyor yayınlanan bir çok raporda:

  1. gün : 21 Aralık 2012′de kör bölgeye giriş, tüm canlıların beden tipinin değişmesi, hiçbir elektrik aygıtının çalışmaması, tam karanlık.
  2. gün : Atmosfer basıncının düşmesi, herkesin kendisini şişmiş hissetmesi, Güneş’in yeterli ısıtamaması, dünya ikliminin soğuması (buzul çağı soğuğu).
  3.-4. gün : Atmosferin şafak vakti gibi sönük bir ışıkla aydınlanması, foton etkisinin başlaması, foton enerjili aygıtların çalışabilir hale geçmesi, yıldızların yeniden gökyüzünde belirmeleri.

  5.-6. gün : 24 saatlik gündüz devresine giriş, kör bölgeden çıkıp ana foton kuşağına giriş, tüm canlıların güçlenip zindeleşmeleri, dünya ikliminin ısınması, foton ışınıyla çalışan gemilerin uzayda yolculuk yapmaya başlaması, telepati, telekinezi gibi psişik yeteneklerin ortaya çıkışı (uyanış, süperbilinç).


  Burdan izleyebilirsiniz tamamını
  adres:
  FOTON KUŞAĞI 6 GÜNLÜK EVRE.wmv - YouTube

  Şok olacaksınız
   
Düşünce Kontrolü Telepati Nedir Nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Düşünce gücü ile bilgisayar kontrolü gerçek!

  Düşünce gücü ile bilgisayar kontrolü gerçek!

  Bilimkurgu gerçek oldu. Artık kafanıza taktığınız bir kask ile bilgisayarınızı kullanabileceksiniz. Emotiv System adlı bir şirket tarafından geliştirilen bir kask sayesinde artık oyunları klavye ya da joystickler olmadan oynayabilir ya da robot veya uzaktan kumandalı araçları bir kumanda gereği duymadan yönetebilirsiniz. Epoc isimli bu yeni kask üstünde bulunan 16 alıcı sayesinde farklı...
 2. Bebeğin göbek bağı düşünce ne yapılır

  Bebeğin göbek bağı düşünce ne yapılır

  bebeğin göbek bağı ne zaman düşer göbek bağı ne zaman düşer bebeğin göbek bağı bakımı Anne adayları ve yeni anneler, bu sayfamızda sizi yakından ilgilendirecek bir konuya değiniyor ve bebeklerde göbek bağı bakımı hakkında ve göbek bağı düştükten sonra yapılacakalr hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz. Bebek yaşama annesinden kendisine uzanan göbek kordonuyla bağlıdır. Rahim içerisindeki...
 3. Öfke Kontrolü Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenin

  Öfke Kontrolü Nasıl Yapılır Buyrun Öğrenin

  öfke kontrolü öfke kontrolü nasıl yapılır Sevgili melekler, yakın ya da uzak çevrenizde mutlaka çok sinirli olarak tabir ettiğiniz kişiler vardır. Bu kişiler en ufak ve basit diyebileceğiniz bir olayda aşırı tepki gösterir ve öfkeden deliye dönerler. Uzmanlar bu kişilerin danışman aracılığıyla öfke kontrolü yapabileceklerini ve 8-10 hafta içinde normale dönebileceklerini söylüyorlar. Öfke...
 4. Ramazanda Kilo Kontrolü Nasıl Yapılır diyenler buraya

  Ramazanda Kilo Kontrolü Nasıl Yapılır diyenler buraya

  Ramazan Ayında Kilo Kontrolü Ramazan Ayında Kilo Kontrolü Nasıl Yapılır Az önce sizlere tok kalmak için sahurda nasıl beslenmeli diye bir takım bilgilerde bulunmuştuk. Şimdi ise Ramazan ayında kilo vermek isteyenler için ve ayrıca oruç tutarken kilosunu da kontrol etmek isteyenler için Ramazanda kilo kontrolü hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri paylaşıyoruz. Ramazan ayında öğün...
 5. Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Yapılır?

  Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Yapılır?

  Gebelikte Kilo Kontrolü Nasıl Yapılır- Gebelikte kilo kontrolü önemli konulardan bir tanesi. Hamilelikte kaç kilo alınması gerekir? Kilo kontrolü nasıl yapılır? hepsi hakkında sizlere önerilerde bulunmak istiyorum. İkiz gebelik geçiren ben her konuda kendime dikkat etmeye çalıştım malum hem riskler vardı hem bebeklerimin sağlığı için her kurala itina ile uymam gerekiyordu. Özellikle de...

Sayfayı Paylaş